Oyunlar

Yeni Takımyıldızları ve Hazine Sistemi Black Desert Mobile’a Eklendi

Pearl Abyss bugün, Takımyıldızı aşamaları ve Hazine sisteminin Black Desert Mobile’a eklendiğini duyurdu. Maceracılar artık ipuçlarını kullanarak hazine ararken yeni Takımyıldızları bilgisi edinebilirler.  

Başlıklar

Takımyıldızı Aşamaları Tamamlanıyor

Black-Desert-Mobile-Constellation

Yakın zamanda yapılmış bir içerik güncellemesi olan Takımyıldızları, yeni aşamalar dizisiyle tamamlanıyor: Goblin, Dev ve Kara Ejderha. Güncellenmiş Takımyıldızları, Maceracılara sadece aralarından seçim yapabilecekleri daha fazla keşif seçeneği sunmakla kalmıyor, aynı zamanda her seviyedeki Maceracının içeriğin keyfini çıkarmasını sağlıyor.

Hazine sistemi de Black Desert Mobile’a eklendi. Bu yeni sistemle Maceracılar, artık kampta Orzeca’nın Bahçesi’ni inşa ederek ve bahçede bulunan ipuçlarıyla tüm malzemeleri toplayarak Orzeca’nın Hazinelerini elde edebilecek.

Hazine Sisteminde Büyük Ödüller

84e76de408018fe038a7f965ee623901-min

Hazine sisteminde çeşitli hazineler mevcut olacak. Ornette’nin Kutsanmış İksirleri, 1000 HP yenileyen ve Ailedeki diğer karakterlerle kullanılabilen ilk kalıcı hazine olacak. Maceracıların, çok değerli ve nadir olan bu iksirleri, zorlu görevler sonunda elde edebileceklerini göz önünde bulundurmaları gerekecek.  

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu