Oyunlar

Yeni Online Korku & FPS Oyunu: Ripout

Pet Project Games tarafından yayınlanan ve geliştirilen Ripout, yeni bir çevrimiçi FPS & korku oyunu. Oyuncuların işbirliği içerisinde rastgele oluşturulan kısımlarda ilerlemesine dayanan korkunç ve yeni bir macera. Henüz oyunun çıkış tarihi adına biraz beklememiz gerekecektir. Ancak oyunun konu türü sevenlerin denemeyi düşünebileceği bir tarzda gibi görünüyor.

Başlıklar

Ripout 1 Şubat 2022’de Çıkıyor

Ripout oyununda kullanıcılar prosedürel bir şekilde üretilen rastgele uzay gemileri içerisinde mutantlara karşı savaşacak. Co-op oyun mekanikleri içerecek olan bu yapımdaki oyuncular, yoluna çıkan bütün düşmanları öldürerek ganimet toplamaya çalışacaklardır. Böyle karakterlerini geliştirebilecekler.

Oyunda dört oyuncuya dek coop farklı oyuncularla birlikte oynayabileceğiz. Terk edilmiş gemilerin içerisinde rastgele oluşturulan kısımlarda ilerleyerek oyuncular önlerine çıkan düşmanları yok edecek. Bu sırada ise Ripout oyunculara farklı görevler sunacak. Oyuncuların önüne çıkacak düşmanlar öngörülemez olacaktır. Çünkü kendilerine farklı bir şekilde mutasyonlar ekleyerek kendilerini birçok konuda geliştirebilecekler.Ripout, 1 Şubat 2022 tarihi üzerinde PC platformu adına Steam üzerinde piyasaya sürülecek.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu