Oyunlar

Xbox Live Gold Ağustos Oyunları Belli Oldu!

Her ay belirli oyunların ücretsiz olduğu Xbox Live Gold ve Xbox Game Pass sisteminde Ağustos ayının oyunları belli oldu.

Bildiğiniz üzere Xbox Live Gold ve Xbox Game Pass üyeleri her ay 3 veya 4 oyunu ücretsiz bir şekilde oynayabiliyorlar sadece aylık belirli bir miktar ödeyerek. Her ay değişen oyunlar ile birlikte bazı aylarda en popüler oyunlarda yer alabiliyor. Tüm Xbox Live Gold ve Xbox Games Pass üyelerinin kütüphanelerine ekleyebilecekleri 4 oyun açıklandı. Bu ay üyeler Darksiders III, Yooka-Laylee, Lost Planet 3 ve Garou: Mark of the Wolves oyunlarını kütüphanelerine ücretsiz bir şekilde ekleyebilecekler.

Xbox Live Gold Ağustos 2021 Oyunları Belli Oldu!

xbox live gold ağustos 2021

Tüm üyeler bu ay 4 adet oyunu ücretsiz olarak kütüphanelerine ekleyip oynayabilecekler fakat 4 oyunda aynı gün kütüphanelere gelmeyecek. Darksiders III ve Lost Planet 3 oyunlarını 1 Ağustos itibariyle kütüphanenize ekleyebilirsiniz fakat Yooka-Laylee ve Garou: Mark of the Wolves oyunlarını ise 16 Ağustos itibariyle kütüphanenize ücretsiz bir şekilde ekleyebilirsiniz.

Xbox

Xbox Microsoft tarafından oluşturulan ve sahip olunan bir Xbox kumandası ve video oyunu markasıdır. Sırasıyla altıncı nesil video oyunu konsolları, yedinci nesil video oyunu konsolları ve sekizinci nesil video oyunu konsollarında çıkan üç video oyunu konsolu ile Microsoft tarafından geliştirilen bir dizi video oyun konsolunu temsil ediyor. Bu marka aynı zamanda uygulamaları (oyunlar), akış hizmetlerini, Xbox Live Marketplace, Xbox Live adına çevrimiçi bir hizmeti ve Xbox Game Studios adına geliştirme kolunu temsil ediyor. Marka ilk olarak ABD’de Kasım 2001’de orijinal Xbox konsolunun lansmanıyla tanıtıldı.

Xbox Live

Xbox Live, Microsoft tarafından oluşturulmuş ve işletilen çevrimiçi çok oyunculu oyun ve dijital ortam dağıtım hizmeti. İlk olarak Kasım 2002’de Xbox sistemine sunuldu. Xbox 360 konsolunun Kasım 2005’te piyasaya sunulmasıyla hizmetin güncellenmiş bir sürümü kullanıma sunuldu ve Xbox One ile 2013 yılında daha da geliştirilmiş bir sürüm çıktı. Ayrıca Microsoft, Xbox LIVE™ olarak ticari marka hakkını almıştır. İlk olarak 2002 yılında Xbox için yapılmış, daha sonra bu servis geliştirilerek 2005 yılından itibaren Xbox 360 ile kullanılmaya devam edilmiştir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu