Oyunlar

Xbox Game Pass Haziran İçerikleri Belli Oldu!

Xbox Game Pass aboneliklerine sahip olan kişilere Haziran ayı içinde ücretsiz olacak bir şekilde verilecek olan içeriklerin listesi de açıklandı.

Microsoft yapmış olduğu açıklamayla beraber Xbox Game Pass aboneliklerine sahip olan kişiler Haziran ayı içinde verilecek olan oyunların listesini paylaştı. Listeye bakıldığı zaman her tarzdan farklı oyun türlerine yer verildiğini görüyoruz. Hem hayatta kalma hem de arena öğelerinin yüksek olduğu oyunların tamamı liste içerisinde dikkat çekiyor diyebiliriz.

Xbox Game Pass Haziran Ayında Neler Var?

Listeye bakıldığı zaman The Wild Heard adlı oyunun an itibariyle beraber Xbox Games Pass serisi içerisine eklendiğini görüyoruz. Yine 3 Haziran tarihinde Ubisoft’un desteklemeye hala devam etmekte olduğu For Honor’un konsol ve bulut adına da yayınlacağını görüyoruz. 8 Haziran tarihinde de bilgisayar adına Backbone adlı oyun da indirebilir olacak. 10 Haziran tarihinde çıkacak ve teması ile beraber övgüler alacak olan The Darkest Dungeon oyunu da sisteme eklenecek. Bu oyun hem PC, hem konsol hem de cloud adına sistem içerisine eklenmiş olacak.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu