WWE 2K22, çıkış tarihi açıklandı!

1 dk okuma süresi
 WWE 2K22, çıkış tarihi açıklandı!

Dünyanın en popüler dövüş oyunlarından biri olan WWE 2K, dün gece oynanan SummerSlam müsabakasında WWE 2K22 hakkında yeni duyurularını yaptı ve oyunun çıkış tarihini açıkladı.

2K Games tarafından yayınlanan WWE oyununun en son çıkan oyunları oldukça fazla hatalarla birlikte oyuncuların karşılarına çıkmıştı. Oyuncular giderilmeyen ve sık sık karşılaşılan bu hatalar yüzünden oldukça fazla isyan etmişti. WWE 2K, bu sefer daha farklı bir şekilde karşımıza çıkacak.

WWE 2K22’nin fragmanı ve çıkış tarihi açıklandı

Geçtiğimiz günlerde WWE 2K, Twitter hesabından 21 Ağustos Cumartesi günü oynanacak SummerSlam müsabakasında oyun hakkında yeni duyurular yapacağını belirtmişti. Herkes yapılacak bu duyuruda oyunun çıkış tarihinin kesinleşmesini bekliyordu ve öyle de oldu. Oyunun hem fragmanı hem de çıkış tarihi aynı anda duyuruldu. WWE 2K22’nin çıkış tarihi Mart 2022 olarak açıklandı. Yayınlanan fragmanı aşağıda izleyebilirsiniz.

Oyunun geliştirici firması Visual Concepts, önceki oyunlarda çıkan sorunlardan dolayı oyuncuları dinlemiş gibi gözüküyor. WWE 2K bu sefer çok farklı bir şekilde geliyor. Yeni oynanışlar, mekanikler, grafikler ve yeni bir oyun motoru ile birlikte karşımıza çıkmaya hazırlanıyor.

Yapılan Yorumlar
Bu yazı için henüz yorum yapılmamış! İlk yorumu sen yapabilirsin.
Bir Yorum Yapın

x