Whatsapp Grup Linkleri 2021

4 dk okuma süresi
 Whatsapp Grup Linkleri 2021

Dünyanın en popüler mobil çevrimiçi mesajlaşma uygulaması olan Whatsapp‘da herkesin katıldığı gruplar vardır. Bazıları kişisel olarak bazıları ise iş için kullanır. Whatsapp’da her türden grup bulabilirsiniz. Herkesin katıldığı gruplarda vardır, bunlar: Aile, İş, Mahalle, Eğlence, Arkadaş gibi gruplardır. Bunlar dışında hiç kimsenin birbirini tanımadığı, yeni arkadaşlıkların kurulduğu gruplarda vardır. Whatsapp’da grup kurmak ücretsiz ve artık insanları çağırmak için sadece link ile gruba katılma geldikten sonra gruplar oldukça fazla kullanılır oldu. Bu yazımızda sizlere Whatsapp grup linkleri +18ifşa, arkadaşlık, sevgili, spor, borsa, müzik, film, ders, kpssyks listeledik.

Whatsapp Grup Linkleri

Aşağıda sizler için oldukça fazla Whatsapp grup linki paylaştık, her türden grup aşağıda vardır eğer girmek isterseniz üzerine tıklamanız yeterlidir.

Whatsapp Grup Linkleri 2020

Whatsapp

WhatsApp Messenger, akıllı telefonlar için geliştirilen, platformlar arası çalışma özelliğine sahip bir mesajlaşma ve arama uygulamasıdır. Android, BlackBerry, iPhone, Windows Phone ve Nokia telefonlarıyla uyumlu olan uygulama; 2G, 3G, 4G ya da Wi-Fi İnternet bağlantısı aracılığıyla kullanıcıların birbirlerine fotoğraf, video, ücretsiz arama, sesli ve yazılı mesaj ve belge göndermesini sağlar. Aynı adı taşıyan şirket, eski Yahoo! çalışanları olan Biran Acton ve Jan Koum tarafından ABD’de, Kaliforniya eyaletindeki Santa Clara kentinde kurulmuştur.

Kısa zamanda büyük bir popülariteye kavuşan WhatsApp Messenger üzerinden gerçekleşen iletişim trafiği, Ağustos 2012’den Ocak 2013’e kadar %75 oranında artarak 2012 yılında toplamda %500’e ulaşmıştır. Dünyada kayıtlı kullanıcı sayısı en yüksek olan siber hizmetler arasındadır.

19 Şubat 2014 yılında Facebook, Inc. tarafından 4 milyar USD nakit para, 12 milyar USD hisse senedi ve 3 milyar USD sınırlandırılmış hisse senedi olmak üzere toplamda 19 milyar USD karşılığında satın alınmıştır. Bu satın alma işleminin bazı kişisel hakları ve bilgi mahremiyetini savunan gruplar tarafından durdurulması istenmiştir. Mark Zuckerberg yaptığı açıklama ile WhatsApp’ın 1 milyar kullanıcıya ulaştığını açıklamıştır.[4][5]

Yapılan Yorumlar
Bu yazı için henüz yorum yapılmamış! İlk yorumu sen yapabilirsin.
Bir Yorum Yapın

x