Oyunlar

Watch Dogs Legion Online Çıkış Tarihi Hakkında Gelişme

Watch Dogs Legion oyununun multiplayer oyun modu ertelendi. Oyunun tarihinde yapılan bu erteleme ise süresiz bir erteleme olarak belirlendi. Şu an için gündemlerinde resmi bir çıkış tarihi bulunmamaktadır.

Oyunun multiplayer modunun 9 Mart’ta çıkması planlanmıştı. Fakat ne gelişme oldu ise Watch Dogs Legion belirsiz bir tarihe kadar oyunun çıkışını ertelemiş durumda. Oyunun ana dinamiklerine uyularak birçok oyunculu mod deneyimi müjdesi verilmiştir. Ubisoft tarafından yapılan yeni açıklaması ise şu şekilde oldu: Ana dinamiklere sadık kalacağız ve oyunun genel iskeletleri üzerinden çok oyunculu bir deneyimi sizlere sunacağız.

Yapılan bu yeni açıklamalar ile birlikte PC (bilgisayar) sürümünün ne zaman çıkacağı yeni bir açıklamaya kadar duyurulmayacağı da söylendi. PlayStation, Xbox ve Stadia platformları için yayınlanacak sürümlerde de erteleme olacağı söylendi. Fakat bu platformlarda yapılan ertelemelerin tarihlerinin belli olduğu ve o süre zarfında çıkarılacağı söylendi.

Ubisoft: “PC versiyonu ve diğer versiyonlar(PlayStation, Xbox ve Stadia) için yeni lansman tarihini kısa süre içerisinde bildireceğiz.” ifadelerini kullandı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu