Oyunlar

Warhammer Vermintide II Oyunu Bu Hafta Ücretsiz

İşbirliğine dayalı olan oynanışıyla ön plana çıkan ve FatShark tarafından geliştirilen Warhammer Vermintide II oyunu hafta sonu Steam’de ücretsiz oldu. Oyun Steam platformunda hafta sonu oynaması ücretsiz oldu.

Warhammer evreninin bir kısmını ele alan ve FatShark tarafından geliştirilen Warhammer Vermindinte II, hafta sonu Steam platformunda oynaması ücretsiz oldu. Oldukça tatmin edici bir yakın dövüş sistemiyle ve işbirliğine dayalı oynanışıyla RPG elemetlereni yapım bir araya getirmiştir. Pazar gününe dek Steam platformu üzerinden ücretsiz bir şekilde indirilerek oynanabilir. 

Warhammer Vermintide II Pazar gününe dek ücretsiz

Dört kişi olana dek arkadaşlarınızla farklı kategorilerden karakterleri alarak belirli yerlerde türlü mücadelelerle karşı karşıya kalınacak bir yapımdır. Warhammer Vermintide II, FatShark’ın geliştirdiği çok iyi bir oyundur. İlk oyun olan Warhammer End Times Vermintide’ın oyuncular gelen geri bildirimler ve gördüğü ilgi sonucunda RPG elementlerine yoğunlaşmışlardır. 2018 tarihinde piyasaya sürülen bu oyunu hala daha oynamadıysanız , bir fırsat verin diyebiliriz. Totalde beş farklı sınıf olan oyundaki amaç ise, görevlere ilerlerken yol üzerinde karşılanacak düşmanlarla mücadele edip, onları yok etmektir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu