Valorant Zaman Aşımı Hatası Çözümü 2021

2 dk okuma süresi
 Valorant Zaman Aşımı Hatası Çözümü 2021

Çıktığı günden beri oldukça fazla bir şekilde oynanan Valorant, gün geçtikçe kitlesini arttırmaya devam ediyor. Oyunda son zamanlarda çoğu kişi sinir bozucu bir hata ile karşılaşıyor ve bu hata zaman aşımı hatası. Bu hatayı alanlar oyuna hiçbir şekilde giremiyor ve oynayamıyor, hatanın neyden kaynaklandığını da çoğu kişi bilmiyor. Bu yazımızda sizlere Valorant zaman aşımı hatası çözümü göstereceğiz gelin bakalım sorunun çözümü nasılmış.

Valorant Zaman Aşımı Hatası Çözümü

Bu hatayı bazıları oyunu ilk defa kurarken alıyor bazıları hiç anlaşılmadık bir zamanda. Sebebi kesin olarak bilinmiyor fakat birçok çözümü bulunuyor, bütün bildiğimiz çözümleri aşağıda yazdık.

LoL’den Çıkış Yapın

Eğer Valorant dışında League of Legends‘da oynuyorsanız o oyundan tamamen çıkış yapıp öyle deneyin bir çok kişinin hata alma sebebi bu olabiliyor.

Bilgisayarınızı Yeniden Başlatın

Oyunu arka plandan tamamen kapatarak -Vanguard dahil- bilgisayarınızı yeniden başlatın ve tekrar giriş yapmayı deneyin. Çoğu kişi böyle yaptıktan sonra Valorant’a giriş yapabildi.

Oyunu Tekrardan Kurun

Yukarıdaki çözümler işe yaramadıysa en son çare olarak oyunu tamamen silin ve yeniden kurulum yapın.

1- Riot ve Valorant’ı denetim masasından kaldırın.
2- Riot’u hangi diske yüklediyseniz dosyalarını oradan da silin (denetim masasından kaldırdığınız halde dosyası halen durabilir).
3- Bilgisayarınızı yeniden başlatın.
4- Valorant’ı sitesinden indirin, setupu yönetici olarak çalıştırın, eğer yine aynı hatayı alırsanız masaüstüne inen Valorant dosyasını yönetici olarak çalıştırın. Oyun kuruluma hazırdır.

Valorant Nedir?

Valorant (VALORANT olarak stilize edilmiştir), Riot Games tarafından geliştirilen, oynaması ücretsiz bir çok oyunculu birinci şahıs nişancı video oyunudur. Riot Games’in bu tarzda geliştirdiği ilk oyundur. Oyun ilk olarak Ekim 2019’da Project A kod adıyla duyuruldu. Microsoft Windows için 2020 yazında piyasaya sürülmesi beklenmektedir ve 7 Nisan 2020’de kapalı beta olarak yayınlandı. Riot Games 23 Mayıs 2020’de yaptığı açıklamada oyunun kapalı beta hali 28 Mayıs’ta sona ermiştir ve oyunun tam sürümü 2 Haziran tarihinde oynamaya açılmıştır.

Yapılan Yorumlar
Bu yazı için henüz yorum yapılmamış! İlk yorumu sen yapabilirsin.
Bir Yorum Yapın

x