Oyunlar

Valorant yeni sezon ne zaman gelecek?

Çıktığı günden beri oldukça fazla şekilde oynanan Valorant, gün geçtikçe kitlesini arttırmaya devam ediyor. Riot Games’in bütün oyunlarında sene içerisinde birkaç kere yeni sezonlar gelir, bu sezonlar League of Legends oyununda daha az olur. Valorant oyununda kesin olmamakla birlikte 3-4 ayda bir yeni sezon geliyor. Son zamanlarda çoğu oyuncu Valorant yeni sezon ne zaman diye merak ediyor, biz de bu yazımızda sizlere Valorant yeni sezon ne zaman gelecek onu söyleyeceğiz.

Başlıklar

Valorant yeni sezon ne zaman geliyor?

Valorant’ın son sezonunun yayınlanması üzerinden uzun bir süre geçti ve artık oyuncular yeni sezonun ne zaman çıkacağını merak ediyor. Yeni sezon ile birlikte oyunda oldukça fazla değişiklikler görebiliriz. Yeni ajanlar, yeni silah desenleri, yeni harita ve daha birçok yenilik ile karşımıza çıkabilir.

valorant yeni sezon ne zaman gelecek 2

Riot Games tarafından yeni sezon ile alakalı henüz kesin bir açıklama gelmedi, şu anlık ne zaman çıkılacağı belli değil fakat çıkış tarihi çok da uzak olmasa gerek. 2021 yılının son çeyreğine neredeyse giriyoruz, tahminlere göre son çeyreğe girerken yeni bir sezon daha yayınlanabilir. Tabii bunlar tahmin henüz kesin bir şey bilinmiyor. Valorant yeni sezon ne zaman yayınlacak bilmiyoruz fakat bununla ilgili yeni haberler gelirse haberini sitemizde bulabilirsiniz.

Valorant Nedir?

Valorant (VALORANT olarak stilize edilmiştir), Riot Games tarafından geliştirilen, oynaması ücretsiz bir çok oyunculu birinci şahıs nişancı video oyunudur. Riot Games’in bu tarzda geliştirdiği ilk oyundur. Oyun ilk olarak Ekim 2019’da Project A kod adıyla duyuruldu. Microsoft Windows için 2020 yazında piyasaya sürülmesi beklenmektedir ve 7 Nisan 2020’de kapalı beta olarak yayınlandı. Riot Games 23 Mayıs 2020’de yaptığı açıklamada oyunun kapalı beta hali 28 Mayıs’ta sona ermiştir ve oyunun tam sürümü 2 Haziran tarihinde oynamaya açılmıştır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu