Valorant win64 shipping.exe Hatası Çözümü 2021

1 dk okuma süresi
 Valorant win64 shipping.exe Hatası Çözümü 2021

Valorant win64 shipping.exe Hatası Çözümü

Oyuncuların karşısına çıkan bu hata hiçbir şekilde oyuna girmenizi sağlamıyor ve oyunu silip yüklemekte bir çözüm yaratmıyor. Bu hatanın kesin olarak çözümü bilinmiyor fakat alternatif olarak çözümleri bulunuyor. Aynı hata ile karşılaşan oyunculardan topladığımız alternatif çözümü sizlerle paylaştık, çoğu oyuncu bunu yaparak sorununu çözmüş.

Valorant win64 shipping.exe Hatası Çözümü

Bilgisayarınızda hangi Antivirüs uygulaması varsa tamamen kaldırın, ardından Valorant‘ı da bilgisayarınızdan tamamen kaldırın ve bilgisayarınızı yeniden başlatın. Oyunu sıfırdan kurun ve keyfini çıkarın, çok yüksek ihtimalle sorununuz çözülmüş olacaktır eğer hata almaya devam ederseniz Riot Games’e destek bileti gönderebilirsiniz.

Valorant Nedir?

Valorant (VALORANT olarak stilize edilmiştir), Riot Games tarafından geliştirilen, oynaması ücretsiz bir çok oyunculu birinci şahıs nişancı video oyunudur. Riot Games’in bu tarzda geliştirdiği ilk oyundur. Oyun ilk olarak Ekim 2019’da Project A kod adıyla duyuruldu. Microsoft Windows için 2020 yazında piyasaya sürülmesi beklenmektedir ve 7 Nisan 2020’de kapalı beta olarak yayınlandı. Riot Games 23 Mayıs 2020’de yaptığı açıklamada oyunun kapalı beta hali 28 Mayıs’ta sona ermiştir ve oyunun tam sürümü 2 Haziran tarihinde oynamaya açılmıştır.

Yapılan Yorumlar
Bu yazı için henüz yorum yapılmamış! İlk yorumu sen yapabilirsin.
Bir Yorum Yapın

x