Oyunlar

Valorant Val 5 hatası nasıl çözülür?

Çıktığı günden beri oldukça fazla şekilde oynanan Valorant, gün geçtikçe kitlesini arttırmaya devam ediyor. Türkiye’nin en popüler oyunlarından biri olan Valorant’ta oyuncular son zamanda bir hatayla karşılaşıyor. Valorant Val 5 hatası çoğu oyuncunun karşısına çıkıyor ve oldukça sinir ediyor. Biz de bu yazımızda sizlere Valorant Val 5 hatası çözümü göstereceğiz, gelin sorun hakkında detaylara bakalım.

Başlıklar

Valorant Val 5 hatası çözümü

Valorant oyuncularının bu hatayı alma sebebi hesabının başka yerde açık olmasıdır. Eğer oyuna girerken Valorant Val 5 hata kodu ile karşılaşıyorsanız başka yerde girdiğiniz hesabınızdan çıkış yapmalısınız. Diğer bütün yerlerden oturumunuzu sonlandırdıktan sonra oyuna sorunsuz bir şekilde giriş yapabileceksiniz.

valorant val 5 hatası nasıl çözlülür 2

Yukarıdaki çözüm ile sorunu halledebilirsiniz eğer olmazsa bir yöntem daha var o da Riot Vanguard‘ı kaldırıp tekrar yüklemek. Bilgisayarınızın Program Ekle/Kaldır bölümünden Riot Vanguard’ı kaldırın ve tekrardan Client’i açın, oyun otomatik olarak Vanguard’ı indirecektir sonra tekrar oyuna girmeyi deneyin. En son ihtimalle Riot Games’e bilet gönderebilirsiniz, eğer bilet nasıl gönderilir bilmiyorsanız Valorant bilet gönder nasıl yapılır yazımıza bakabilirsiniz.

Valorant Nedir?

Valorant (VALORANT olarak stilize edilmiştir), Riot Games tarafından geliştirilen, oynaması ücretsiz bir çok oyunculu birinci şahıs nişancı video oyunudur. Riot Games’in bu tarzda geliştirdiği ilk oyundur. Oyun ilk olarak Ekim 2019’da Project A kod adıyla duyuruldu. Microsoft Windows için 2020 yazında piyasaya sürülmesi beklenmektedir ve 7 Nisan 2020’de kapalı beta olarak yayınlandı. Riot Games 23 Mayıs 2020’de yaptığı açıklamada oyunun kapalı beta hali 28 Mayıs’ta sona ermiştir ve oyunun tam sürümü 2 Haziran tarihinde oynamaya açılmıştır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu