Oyunlar

Valorant Val 39 hatası nasıl çözülür?

Çıktığı günden beri oldukça fazla şekilde oynanan Valorant, gün geçtikçe kitlesini arttırmaya devam ediyor. Türkiye’nin en popüler oyunlarından biri olan Valorant’ta oyuncular son zamanda bir hatayla karşılaşıyor. Valorant Val 39 hatası çoğu oyuncunun karşısına çıkıyor ve oldukça sinir ediyor. Biz de bu yazımızda sizlere Valorant Val 39 hatası çözümü göstereceğiz, gelin sorun hakkında detaylara bakalım.

Başlıklar

Valorant Val 39 hatası çözümü

Valorant oyuncularının karşısına çıkan bu hatanın sebebi sunuculardır. Eğer oyuna girerken Hata Kodu 39 ile karşılaşıyorsanız büyük ihtimal sunucular kapalıdır veya bakımdadır. Riot Games, sunuculara güncelleme getireceği zaman bakım moduna alır ve bu da sizin böyle bir hatayla karşılaşmanıza neden olur.

valorant val 39 hatası nasıl çözülür 2

Valorant Val 39 hatasının çözümü sadece beklemek, hata sunucuların kapalı olmasından kaynaklandığı için açılmasını beklemekten başka yapacak bir şeyiniz yok. Beklerken oyun istemcisini arada kapatıp açarsanız hatanın çözülüp çözülmediğini görürsünüz. Beklemek dışında modeminizi de kapatıp açıp deneyebilirsiniz, bir ihtimal hata internetinizden kaynaklanıyor olabilir fakat bu olasılık çok düşüktür.

Valorant Nedir?

Valorant (VALORANT olarak stilize edilmiştir), Riot Games tarafından geliştirilen, oynaması ücretsiz bir çok oyunculu birinci şahıs nişancı video oyunudur. Riot Games’in bu tarzda geliştirdiği ilk oyundur. Oyun ilk olarak Ekim 2019’da Project A kod adıyla duyuruldu. Microsoft Windows için 2020 yazında piyasaya sürülmesi beklenmektedir ve 7 Nisan 2020’de kapalı beta olarak yayınlandı. Riot Games 23 Mayıs 2020’de yaptığı açıklamada oyunun kapalı beta hali 28 Mayıs’ta sona ermiştir ve oyunun tam sürümü 2 Haziran tarihinde oynamaya açılmıştır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu