Valorant Uygulama Düzgün Olarak Başlatılamadı 2021

1 dk okuma süresi
 Valorant Uygulama Düzgün Olarak Başlatılamadı 2021

Çıktığı günden beri oldukça fazla bir şekilde oynanan Valorant, gün geçtikçe kitlesini arttırmaya devam ediyor. Son zamanlarda çoğu oyuncunun karşılaştığı hatalardan biri de Valorant’ın düzgün olarak başlatılamaması. Bu hata ile birlikte oyuncular oyuna hiçbir şekilde giremiyorlar ve henüz kesin olarak bir çözüm bulunmuş değil. Bu yazımızda sizlere Valorant uygulama düzgün olarak başlatılamadı hatası çözümünü göstereceğiz.

Valorant Uygulama Düzgün Olarak Başlatılamadı Hatası Çözümü

Çoğu oyuncunun karşılaştığı bu hata Valorant Vanguard’dan kaynaklanıyor fakat Vanguard’ı kaldırıp yüklemek çözüm olmuyor. Bu yazımızın devamında bu sorunun nasıl çözüleceğini bulabilirsiniz.

Öncelikle Vanguard açıksa görev yöneticisinden kapatın, daha sonrasında görev yöneticisinden başlangıç kısmına girip Vanguard’a sağ tıklayıp dosya konumunu aç deyin ve “vgtray” uygulamayı yönetici olarak açın, son olarak oyuna girmeniz yeterli olacaktır.

Yukarıda vermiş olduğumuz yöntemi deneyerek çözüme kavuşabilirsiniz. Kesin olarak çözüm değil fakat oyuncuların çoğu bu sayede sorununu çözdü eğer sizinkisi olmazsa Riot Games’e destek bileti atabilirsiniz.

Valorant Nedir?

Valorant (VALORANT olarak stilize edilmiştir), Riot Games tarafından geliştirilen, oynaması ücretsiz bir çok oyunculu birinci şahıs nişancı video oyunudur. Riot Games’in bu tarzda geliştirdiği ilk oyundur. Oyun ilk olarak Ekim 2019’da Project A kod adıyla duyuruldu. Microsoft Windows için 2020 yazında piyasaya sürülmesi beklenmektedir ve 7 Nisan 2020’de kapalı beta olarak yayınlandı. Riot Games 23 Mayıs 2020’de yaptığı açıklamada oyunun kapalı beta hali 28 Mayıs’ta sona ermiştir ve oyunun tam sürümü 2 Haziran tarihinde oynamaya açılmıştır.

Yapılan Yorumlar
Bu yazı için henüz yorum yapılmamış! İlk yorumu sen yapabilirsin.
Bir Yorum Yapın

x