Oyunlar

Valorant Sohbet Odası Bağlı Değil Hatası Çözümü 2022

Çıktığı günden beri oldukça fazla bir şekilde oynanan Valorant, gün geçtikçe kitlesini arttırmaya devam ediyor. Oyunda son zamanlarda çoğu kişi sinir bozucu bir hata ile karşılaşıyor ve bu hata sohbet odası bağlı değil hatası. Bu hata ile ilgili resmi bir şey yok fakat alternatif olarak çözüm yöntemi bulunuyor. Bu yazımızda sizlere Valorant sohbet odası bağlı değil hatası çözümü göstereceğiz.

Başlıklar

Valorant Sohbet Odası Bağlı Değil Hatası Çözümü

Bu hata ile alakalı hiçbir yerde henüz kesin bir çözüm bulunmuyor genellikle kendilerinin bulmuş oldukları yöntemler var, Riot Games’te bu konuyla alakalı bir açıklama veya düzeltme yapmadı onlara da destek mail yolladık ve çözüm için geri dönüş bekliyoruz. Kesin bir çözüm sunduklarında yazıyı güncelleyip sizinle paylaşacağız.

Hatayı kesin olarak nasıl çözeceğiniz belli değil fakat alternatif olarak oyunu ve internetinizi kapat-aç yaparak hatayı düzeltebilirsiniz. İnternette birçok kişi bu şekilde çözüme ulaştığını söylüyor.

Valorant Nedir?

Valorant (VALORANT olarak stilize edilmiştir), Riot Games tarafından geliştirilen, oynaması ücretsiz bir çok oyunculu birinci şahıs nişancı video oyunudur. Riot Games’in bu tarzda geliştirdiği ilk oyundur. Oyun ilk olarak Ekim 2019’da Project A kod adıyla duyuruldu. Microsoft Windows için 2020 yazında piyasaya sürülmesi beklenmektedir ve 7 Nisan 2020’de kapalı beta olarak yayınlandı. Riot Games 23 Mayıs 2020’de yaptığı açıklamada oyunun kapalı beta hali 28 Mayıs’ta sona ermiştir ve oyunun tam sürümü 2 Haziran tarihinde oynamaya açılmıştır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu