Valorant Smurf ne demek?

1 dk okuma süresi
 Valorant Smurf ne demek?

Çıktığı günden beri oldukça fazla şekilde oynanan Valorant, gün geçtikçe kitlesini arttırmaya devam ediyor. Bildiğiniz üzere her oyunda oyuna göre terimler bulunuyor bu terimlerde yabancı oluyor bu yüzden çoğu kişi anlamıyor. Bu oyun terimlerinden biri de “Smurf”, çoğu oyuncu Valorant Smurf ne demek diye aratıyor ve fazla bir sonuça varamıyorlar. Bu yazımızda sizlere Valorant Smurf ne demek onu açıklayacağız.

Valorant Smurf ne demek?

Oyuna yeni başlayan çoğu oyuncu Valorant Smurf ne demek bilmiyor çünkü henüz daha iyi bir derecelere gelemedi. Smurf yabancı bir kelime fakat Türkçe’ye çevrildiği zaman Şirin anlamı ortaya çıkıyor tabii ki bununla bir alakası yok. Smurf’un asıl anlamı rütbesi yüksek olan kişinin yeni bir hesapla oyuna tekrar başlamasıdır. Bu olaya Smurf denir ve Smurf kasmak gibi terimlerde aynı sonuca gelmektedir.

valorant smurf ne demek 2

LOL‘de en üst derecede olan birisi yeni bir hesapla oyuna girip düşük derecelerle oyun oynayabilir ve onlar oyunu çok iyi oynayamadığı için kendisi daha iyi oynar.

Valorant Nedir?

Valorant (VALORANT olarak stilize edilmiştir), Riot Games tarafından geliştirilen, oynaması ücretsiz bir çok oyunculu birinci şahıs nişancı video oyunudur. Riot Games’in bu tarzda geliştirdiği ilk oyundur. Oyun ilk olarak Ekim 2019’da Project A kod adıyla duyuruldu. Microsoft Windows için 2020 yazında piyasaya sürülmesi beklenmektedir ve 7 Nisan 2020’de kapalı beta olarak yayınlandı. Riot Games 23 Mayıs 2020’de yaptığı açıklamada oyunun kapalı beta hali 28 Mayıs’ta sona ermiştir ve oyunun tam sürümü 2 Haziran tarihinde oynamaya açılmıştır.

Yapılan Yorumlar
Bu yazı için henüz yorum yapılmamış! İlk yorumu sen yapabilirsin.
Bir Yorum Yapın

x