Valorant Sıra Devre Dışı Hatası Çözümü 2021

1 dk okuma süresi
 Valorant Sıra Devre Dışı Hatası Çözümü 2021

Çıktığı günden beri oldukça fazla bir şekilde oynanan Valorant, gün geçtikçe kitlesini arttırmaya devam ediyor. Son zamanlarda çoğu oyuncunun karşılaştığı hatalardan biri de oyunda sıradayken devre dışı kalma sorunu. Bu hata ile çoğu oyuncu karşılaşmış ve çözümü henüz bilinmiyor, bu yazımızda sizlere Valorant sıra devre dışı hatası çözümü göstereceğiz.

Valorant Sıra Devre Dışı Hatası Çözümü

Bu hata ile ilgili Riot Games henüz kesin bir açıklama veya sorun çözümü yayınlamadı. Büyük ihtimal bu hatanın kaynağı o sırada oyuna gelen güncellemeden dolayıdır, oyuna yeni bir güncelleme geldiği zaman sunucuların çoğu kapatılır ve güncellemenin ardından geri açılır bu yüzden de çoğu kişi oyuna girmeye çalıştığında sıra devre dışı hatası alır.

Oyuna giriş yapıp bu hatayı aldığınız zamandan bir süre sonra tekrar girmeyi deneyin eğer halen sorun devam ediyorsa Riot Games‘e destek bileti açabilirsiniz onlar size en kısa sürede hatanın çözümünü bulmaya çalışacaktır.

Valorant Nedir?

Valorant (VALORANT olarak stilize edilmiştir), Riot Games tarafından geliştirilen, oynaması ücretsiz bir çok oyunculu birinci şahıs nişancı video oyunudur. Riot Games’in bu tarzda geliştirdiği ilk oyundur. Oyun ilk olarak Ekim 2019’da Project A kod adıyla duyuruldu. Microsoft Windows için 2020 yazında piyasaya sürülmesi beklenmektedir ve 7 Nisan 2020’de kapalı beta olarak yayınlandı. Riot Games 23 Mayıs 2020’de yaptığı açıklamada oyunun kapalı beta hali 28 Mayıs’ta sona ermiştir ve oyunun tam sürümü 2 Haziran tarihinde oynamaya açılmıştır.

Yapılan Yorumlar
Bu yazı için henüz yorum yapılmamış! İlk yorumu sen yapabilirsin.
Bir Yorum Yapın

x