Valorant Nokta Crosshair Nasıl Yapılır? 2021

1 dk okuma süresi
 Valorant Nokta Crosshair Nasıl Yapılır? 2021

Çıktığı günden beri oldukça fazla şekilde oynanan Valorant, gün geçtikçe kitlesini arttırmaya devam ediyor. Çoğu FPS oyunlarında nokta şeklinde crosshairlar bulunur ve bu crosshairlar çoğu kişi tarafından oldukça sevilir. Nokta crosshairın bazı avantajları da var, alıştıktan sonra diğer crosshairlara göre oynayışınız özellikle kafa vuruşu oranlarınız artacaktır. Bu yazımızda sizlere Valorant nokta crosshair nasıl yapılır onu göstereceğiz.

Valorant Nokta Crosshair Nasıl Yapılır?

Nokta crosshairı nasıl yapacağınız aşağıda adım adım anlattık, adımları uygulayarak sizde nokta crosshair yapabilirsiniz. Nokta crosshairın avantajlarından biri kafa vuruşu oranınızı arttırır, nokta ile daha iyi hedef alacağınız için kafa vuruşlarını daha iyi yapabileceksiniz tabii ki bir süre bu crosshair ile alıştıktan sonra rahat kullanabilirsiniz ilk başlarda biraz zorlanabilirsiniz.

  • Ayarlardan Nişangah kısmına giriyoruz
  • Merkez Nokta: Açık
  • Merkez Nokta Saydamlığı: 1
  • Merkez Nokta Kalınlığı: 2
  • Ana Çizgi Saydamlığı: 0
  • Dış Çizgi Saydamlığı: 0
  • İç Çizgi Saydamlığı: 0

Valorant Nedir?

Valorant (VALORANT olarak stilize edilmiştir), Riot Games tarafından geliştirilen, oynaması ücretsiz bir çok oyunculu birinci şahıs nişancı video oyunudur. Riot Games’in bu tarzda geliştirdiği ilk oyundur. Oyun ilk olarak Ekim 2019’da Project A kod adıyla duyuruldu. Microsoft Windows için 2020 yazında piyasaya sürülmesi beklenmektedir ve 7 Nisan 2020’de kapalı beta olarak yayınlandı. Riot Games 23 Mayıs 2020’de yaptığı açıklamada oyunun kapalı beta hali 28 Mayıs’ta sona ermiştir ve oyunun tam sürümü 2 Haziran tarihinde oynamaya açılmıştır.

Yapılan Yorumlar
Bu yazı için henüz yorum yapılmamış! İlk yorumu sen yapabilirsin.
Bir Yorum Yapın

x