Valorant Nişangah Ayarları 2021 | wtcN, Rip, Unlost, cNed

2 dk okuma süresi
 Valorant Nişangah Ayarları 2021 | wtcN, Rip, Unlost, cNed

Çıktığı günden beri oldukça fazla şekilde oynanan Valorant, gün geçtikçe kitlesini arttırmaya devam ediyor. Her oyuncunun nişangahı farklıdır genelde herkes kendisine göre ayarlar fakat bazıları diğerlerinin kullandığı nişangahları kullanırlar. Her zaman kendinize özel ayarladığınız nişangah daha iyidir fakat diğerlerinin nişangahı ile de oynayabilirsiniz. Bu yazımızda sizlere hem Twitch yayıncılarının hem de esporcuların Valorant nişangah ayarları neler onları göstereceğiz.

Valorant Nişangah Ayarları | Valorant Crosshair Ayarları

Aşağıda sizlere neredeyse çoğu yayıncının ve esporcunun nişangah ayarlarını verdik, istediğiniz kişinin ayarlarını kendinize göre uygulayıp kullanabilirsiniz. Mithrain, g4ndhi, Unlost, cNed, Rip, wtcN, AlpTV, Patcutez.

Cem “Mithrain” Karakoç  Nişangah Ayarları

Aşağıda vermiş olduğumuz ayarları oyunun nişangah ayarları kısmından yaparak sizde Mithrain nişangah ayarlarına sahip olabilirsiniz.

mithrain valorant crosshair ayarları

Berker “g4ndhi” Kubat Nişangah Ayarları

Aşağıda vermiş olduğumuz ayarları oyunun nişangah ayarları kısmından yaparak sizde g4ndhi nişangah ayarlarına sahip olabilirsiniz.

gandhi valorant crosshair ayarları

Cantuğ “Unlost” Özsoy Nişangah Ayarları

Aşağıda vermiş olduğumuz ayarları oyunun nişangah ayarları kısmından yaparak sizde Unlost nişangah ayarlarına sahip olabilirsiniz.

unlost valorant crosshair ayarları

Mehmet “cNed” İpek Nişangah Ayarları

Aşağıda vermiş olduğumuz ayarları oyunun nişangah ayarları kısmından yaparak sizde cNed nişangah ayarlarına sahip olabilirsiniz.

cned valorant crosshair ayarları

Berk “Rip” Tepe Nişangah Ayarları

Aşağıda vermiş olduğumuz ayarları oyunun nişangah ayarları kısmından yaparak sizde Berk Rip Tepe nişangah ayarlarına sahip olabilirsiniz.

berk rip tepe valorant crosshair ayarları

Ferit “wtcN” Karakaya Nişangah Ayarları

Aşağıda vermiş olduğumuz ayarları oyunun nişangah ayarları kısmından yaparak sizde wtcN nişangah ayarlarına sahip olabilirsiniz.

wtcn valorant crosshair ayarları

Alperen “AlpTV” Dürük Nişangah Ayarları

Aşağıda vermiş olduğumuz ayarları oyunun nişangah ayarları kısmından yaparak sizde AlpTV nişangah ayarlarına sahip olabilirsiniz.

alptv valorant crosshair ayarları

Cengizhan “Patcutez” Cengiz Nişangah Ayarları

Aşağıda vermiş olduğumuz ayarları oyunun nişangah ayarları kısmından yaparak sizde Patcutez nişangah ayarlarına sahip olabilirsiniz.

patcutez valorant crosshair ayarları

Valorant Nedir?

Valorant (VALORANT olarak stilize edilmiştir), Riot Games tarafından geliştirilen, oynaması ücretsiz bir çok oyunculu birinci şahıs nişancı video oyunudur. Riot Games’in bu tarzda geliştirdiği ilk oyundur. Oyun ilk olarak Ekim 2019’da Project A kod adıyla duyuruldu. Microsoft Windows için 2020 yazında piyasaya sürülmesi beklenmektedir ve 7 Nisan 2020’de kapalı beta olarak yayınlandı. Riot Games 23 Mayıs 2020’de yaptığı açıklamada oyunun kapalı beta hali 28 Mayıs’ta sona ermiştir ve oyunun tam sürümü 2 Haziran tarihinde oynamaya açılmıştır.

Yapılan Yorumlar
Bu yazı için henüz yorum yapılmamış! İlk yorumu sen yapabilirsin.
Bir Yorum Yapın

x