Valorant ne kadar para yatırdım?

1 dk okuma süresi
 Valorant ne kadar para yatırdım?

Çıktığı günden beri oldukça fazla şekilde oynanan Valorant, gün geçtikçe kitlesini arttırmaya devam ediyor. Valorant’ta oyun içi para birimi bulunuyor ve bununla mağazadan silah skinleri alabiliyorsunuz. Oyun içindeki parayı almak için gerçek para yatırmanız gerekiyor, çoğu kişi nasıl yapıldığını biliyor ve oyuna oldukça fazla para yatırabiliyor. Bazıları oyuna ne kadar yatırdığını bilmek istiyor, bu yazımızda sizlere Valorant ne kadar para yatırdım diye merak edenlere söyleyeceğiz.

Valorant ne kadar para yatırdım?

Valorant oyununa kaç para harcadığınızı merka ediyorsanız bu yazımızda sizlere nasıl öğrenebileceğinizi anlattık. Aşağıdaki adımları tek tek uygulayarak Valorant ne kadar para yatırdım diye merak ediyorsan merakınızı giderebilirsiniz.

  • Valorant satın alma geçmişi sayfasına buraya tıklayarak gidin.
  • Hesap bilgileriniz ile giriş yapın.
  • “Satın Alma Geçmişimi göster” seçeneğine basın.
  • Karşınıza oyun içerisinde Valorant Puanı ve Radyanit puanları ile yapmış olduğunuz satın alımları ve ne kadar para yatırdığınızı görebilirsiniz.

Valorant Nedir?

Valorant (VALORANT olarak stilize edilmiştir), Riot Games tarafından geliştirilen, oynaması ücretsiz bir çok oyunculu birinci şahıs nişancı video oyunudur. Riot Games’in bu tarzda geliştirdiği ilk oyundur. Oyun ilk olarak Ekim 2019’da Project A kod adıyla duyuruldu. Microsoft Windows için 2020 yazında piyasaya sürülmesi beklenmektedir ve 7 Nisan 2020’de kapalı beta olarak yayınlandı. Riot Games 23 Mayıs 2020’de yaptığı açıklamada oyunun kapalı beta hali 28 Mayıs’ta sona ermiştir ve oyunun tam sürümü 2 Haziran tarihinde oynamaya açılmıştır.

Yapılan Yorumlar
Bu yazı için henüz yorum yapılmamış! İlk yorumu sen yapabilirsin.
Bir Yorum Yapın

x