Valorant Mobil Platformlar İçerisine Geliyor!

1 dk okuma süresi
 Valorant Mobil Platformlar İçerisine Geliyor!

Valorant oyunun mobil hali çok yakında geliyor. Riot Games geçtiğimiz günlerde yapmış olduğu açıklamayla beraber 1.yılını kutlandığı oyunun mobil, daha sonra  diğer platformlar içerisine geleceğini duyurdu. 

Riot Games dakikalar önce yapmış olduğu açıklama ile berabern Valorant oyununun mobil versiyonunu duyurdu. Geçtiğimiz sene çıkan oyunun 1. sene dönümünü kutlayan şirket mobil sürümü duyurduğu üzere oyun hakkında bazı istatistikler paylaştı. Bu açıklama ile beraber aynı zaman oyun hakkında gelecek olan bazı konulara değinerek bilgiler verildi. Riot Games tarafından yapılacak olan açıklama ve Valorant oyununun mobil sürümü hakkındaki ayrıntılar aşağıdaki şekildeki gibidir:

Valorant Oyununun Mobil Sürümü Duyuruldu

Oyunun yayıncısı, geliştiricisi olan Riot Games, bütün dünyada oldukça sevilen bilgisayar oyunu Valorant’ın 1. sene dönemine özel bazı açıklamalarda bulundu. Dünyanın dört bir yanında bu oyunu oynamak adına her ay 14 milyon bilgisayar oyuncusunun oyunda girdiği bilinmektedir. Şirket, 1 yıl içerisinde bu oyun sayesinde yarım milyardan çok daha fazla karşılaşmanın gerçekleştiğini de açıkladı.

Yapılan Yorumlar
Bu yazı için henüz yorum yapılmamış! İlk yorumu sen yapabilirsin.
Bir Yorum Yapın

x