Valorant dereceli ne zaman açılır?

1 dk okuma süresi
 Valorant dereceli ne zaman açılır?

Çıktığı günden beri oldukça fazla şekilde oynanan Valorant, gün geçtikçe kitlesini arttırmaya devam ediyor. Türkiye’nin en popüler oyunlarından biri olan Valorant’ta oyuncular dereceli modunun ne zaman açıldığını merak ediyor. Bu yazımızda sizlere Valorant dereceli ne zaman açılır onu söyleyeceğiz.

Valorant dereceli nasıl girilir?

Oyuna ilk başladığınızda her şeye erişemezsiniz, bunlardan biri de dereceli modu. Dereceli moduna gelmek için bir süre oyunu normal modda oynamanız ve kendinizi geliştirmeniz gerekiyor. Hiçbir şey bilmeden dereceli girerseniz hem sizin hem de takım arkadaşlarınız açısından kötü olur. Oyuncular, Valorant dereceli ne zaman açılır diye merak ediyorlar. Dereceli oyun modunda oynamak için ilk önce normal modda 20 maç bitirmeniz gerekiyor ardından hesabınızda dereceli modu açılacaktır.

valorant dereceli ne zaman açılır 2

Bu yazımızda sizlere aklınızda soru işareti bırak Valorant dereceli ne zaman açılır sorusuna cevap verdik. Oyuna ilk başladığınızda normal modda 20 oyun oynadıktan sonra sizde artık dereceli moda erişebilir ve istediğiniz gibi oynayabilirsiniz.

Valorant Nedir?

Valorant (VALORANT olarak stilize edilmiştir), Riot Games tarafından geliştirilen, oynaması ücretsiz bir çok oyunculu birinci şahıs nişancı video oyunudur. Riot Games’in bu tarzda geliştirdiği ilk oyundur. Oyun ilk olarak Ekim 2019’da Project A kod adıyla duyuruldu. Microsoft Windows için 2020 yazında piyasaya sürülmesi beklenmektedir ve 7 Nisan 2020’de kapalı beta olarak yayınlandı. Riot Games 23 Mayıs 2020’de yaptığı açıklamada oyunun kapalı beta hali 28 Mayıs’ta sona ermiştir ve oyunun tam sürümü 2 Haziran tarihinde oynamaya açılmıştır.

Yapılan Yorumlar
Bu yazı için henüz yorum yapılmamış! İlk yorumu sen yapabilirsin.
Bir Yorum Yapın

x