Oyunlar

Valorant Crosshair Ayarları 2022 | wtcN, Rip, Unlost, cNed

Çıktığı günden beri oldukça fazla şekilde oynanan Valorant, gün geçtikçe kitlesini arttırmaya devam ediyor. Her oyuncunun nişangahı farklıdır genelde herkes kendisine göre ayarlar fakat bazıları diğerlerinin kullandığı nişangahları kullanırlar. Her zaman kendinize özel ayarladığınız nişangah daha iyidir fakat diğerlerinin nişangahı ile de oynayabilirsiniz. Bu yazımızda sizlere hem Twitch yayıncılarının hem de esporcuların Valorant crosshair ayarları neler onları göstereceğiz.

Valorant Crosshair Ayarları | Valorant Crosshair Ayarları

Aşağıda sizlere neredeyse çoğu yayıncının ve esporcunun crosshair ayarlarını verdik, istediğiniz kişinin ayarlarını kendinize göre uygulayıp kullanabilirsiniz. Mithrain, g4ndhi, Unlost, cNed, Rip, wtcN, AlpTV, Patcutez.

Cem “Mithrain” Karakoç  Crosshair Ayarları

Aşağıda vermiş olduğumuz ayarları oyunun crosshair ayarları kısmından yaparak sizde Mithrain crosshair ayarlarına sahip olabilirsiniz.

mithrain valorant crosshair ayarları

Berker “g4ndhi” Kubat Crosshair Ayarları

Aşağıda vermiş olduğumuz ayarları oyunun crosshair ayarları kısmından yaparak sizde g4ndhi crosshair ayarlarına sahip olabilirsiniz.

gandhi valorant crosshair ayarları

Cantuğ “Unlost” Özsoy Crosshair Ayarları

Aşağıda vermiş olduğumuz ayarları oyunun crosshair ayarları kısmından yaparak sizde Unlost crosshair ayarlarına sahip olabilirsiniz.

unlost valorant crosshair ayarları

Mehmet “cNed” İpek Crosshair Ayarları

Aşağıda vermiş olduğumuz ayarları oyunun crosshair ayarları kısmından yaparak sizde cNed crosshair ayarlarına sahip olabilirsiniz.

cned valorant crosshair ayarları

Berk “Rip” Tepe Crosshair Ayarları

Aşağıda vermiş olduğumuz ayarları oyunun crosshair ayarları kısmından yaparak sizde Berk Rip Tepe crosshair ayarlarına sahip olabilirsiniz.

berk rip tepe valorant crosshair ayarları

Ferit “wtcN” Karakaya Crosshair Ayarları

Aşağıda vermiş olduğumuz ayarları oyunun crosshair ayarları kısmından yaparak sizde wtcN crosshair ayarlarına sahip olabilirsiniz.

wtcn valorant crosshair ayarları

Alperen “AlpTV” Dürük Crosshair Ayarları

Aşağıda vermiş olduğumuz ayarları oyunun crosshair ayarları kısmından yaparak sizde AlpTV crosshair ayarlarına sahip olabilirsiniz.

alptv valorant crosshair ayarları

Cengizhan “Patcutez” Cengiz Crosshair Ayarları

Aşağıda vermiş olduğumuz ayarları oyunun crosshair ayarları kısmından yaparak sizde Patcutez crosshair ayarlarına sahip olabilirsiniz.

patcutez valorant crosshair ayarları

Valorant Nedir?

Valorant (VALORANT olarak stilize edilmiştir), Riot Games tarafından geliştirilen, oynaması ücretsiz bir çok oyunculu birinci şahıs nişancı video oyunudur. Riot Games’in bu tarzda geliştirdiği ilk oyundur. Oyun ilk olarak Ekim 2019’da Project A kod adıyla duyuruldu. Microsoft Windows için 2020 yazında piyasaya sürülmesi beklenmektedir ve 7 Nisan 2020’de kapalı beta olarak yayınlandı. Riot Games 23 Mayıs 2020’de yaptığı açıklamada oyunun kapalı beta hali 28 Mayıs’ta sona ermiştir ve oyunun tam sürümü 2 Haziran tarihinde oynamaya açılmıştır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu