Oyunlar

Valorant Botlarla Oynama Nasıl Yapılır? 2021

Çıktığı günden beri oldukça fazla bir şekilde oynanan Valorant, gün geçtikçe kitlesini arttırmaya devam ediyor. Oyun içerisinde ısınmak için genellikle botlarla oynamamız gerekli ve bilmeyenler için botlarla oynama nasıl yapılır onu göstereceğiz. Oyuna girdiğiniz zaman direk rekabetçi girmemeniz gerekir ilk önce ya kısa oyunlarda ya da botlarla birlikte ısınmanız gerekir ki daha iyi oynayabilesiniz. Bu yazımızda sizlere Valorant botlarla oynama nasıl yapılır onu göstereceğiz.

Başlıklar

Valorant Botlarla Oynama Nasıl Yapılır?

Çoğu kişi oyunda botlarla oynamak ve ısınmak istiyor fakat sorun şu ki Valorant’a henüz botlarla oynama özelliği gelmedi. Bu yüzden oyuncular ısınmak için botlarla oynamak yerine kısa maçlara giriyorlar. Oyuna botlarla oynamanın ne zaman ekleneceği henüz belli değil fakat Riot Games oyuncuların taleplerini boşa çıkarmayıp kısa sürede oyuna ekleyecektir.

Isınmak için kısa oyunları oynayabilirsiniz bunlardan biri de Spike’a Hücum. Bu oyun türüyle daha iyi ısınabilirsiniz çünkü karşınızdakiler gerçek oyuncular.

Valorant Nedir?

Valorant (VALORANT olarak stilize edilmiştir), Riot Games tarafından geliştirilen, oynaması ücretsiz bir çok oyunculu birinci şahıs nişancı video oyunudur. Riot Games’in bu tarzda geliştirdiği ilk oyundur. Oyun ilk olarak Ekim 2019’da Project A kod adıyla duyuruldu. Microsoft Windows için 2020 yazında piyasaya sürülmesi beklenmektedir ve 7 Nisan 2020’de kapalı beta olarak yayınlandı. Riot Games 23 Mayıs 2020’de yaptığı açıklamada oyunun kapalı beta hali 28 Mayıs’ta sona ermiştir ve oyunun tam sürümü 2 Haziran tarihinde oynamaya açılmıştır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu