Valorant bilet gönder nasıl yapılır?

1 dk okuma süresi
 Valorant bilet gönder nasıl yapılır?

Çıktığı günden beri oldukça fazla bir şekilde oynanan Valorant, gün geçtikçe kitlesini arttırmaya devam ediyor. Her oyunun bilet gönderme sistemi vardır, bu biletler oyun ile iletişime geçmek için kullanılır. Genellikle oyun içinde bulunan hatalardan veya ban ile alakalı sorunlardan dolayı iletişime geçilir. Bilet sistemi Valorant’ta da bulunuyor fakat çoğu kişi nasıl yapılacağını bilmiyor, bu yazımızda sizlere Valorant bilet gönder nasıl yapılır onu göstereceğiz.

Valorant bilet gönder

Oyun ile alakalı bilet göndermek aslında çok kolay. Valorant bilet göndermek için buraya tıklayın, ardından karşınıza çıkan ekranda sorununuzu seçin, daha sonrasında sizden oturum açmanızı isteyecek ve oturum açtıktan sonra biletinizi gönderebilirsiniz. 24-48 Saat için Riot Games geri dönüş yapacaktır.

Valorant Nedir?

Valorant (VALORANT olarak stilize edilmiştir), Riot Games tarafından geliştirilen, oynaması ücretsiz bir çok oyunculu birinci şahıs nişancı video oyunudur. Riot Games’in bu tarzda geliştirdiği ilk oyundur. Oyun ilk olarak Ekim 2019’da Project A kod adıyla duyuruldu. Microsoft Windows için 2020 yazında piyasaya sürülmesi beklenmektedir ve 7 Nisan 2020’de kapalı beta olarak yayınlandı. Riot Games 23 Mayıs 2020’de yaptığı açıklamada oyunun kapalı beta hali 28 Mayıs’ta sona ermiştir ve oyunun tam sürümü 2 Haziran tarihinde oynamaya açılmıştır.

Yapılan Yorumlar
Bu yazı için henüz yorum yapılmamış! İlk yorumu sen yapabilirsin.
Bir Yorum Yapın

x