Oyunlar

Valorant Battle Pass (Savaş Bileti) Ne Kadar? 2022

Çıktığı günden beri oldukça fazla bir şekilde oynanan Valorant, gün geçtikçe kitlesini arttırmaya devam ediyor. Bildiğiniz üzere oyunda Battle Pass diğer adıyla Savaş Bileti var ve bu sayede her bölümde farklı farklı eşyalara sahip olabiliyorsunuz. Her bölümde sizi tatmin edici ödüller bekliyor tabii bu ödüller Battle Pass yenilendiğinde onlarda yenileniyor. 50. Aşamaya kadar gelebilirseniz de sizi güzel bıçaklarda bekliyor. Peki bu Valorant Battle Pass ne kadar? Bu yazımızda sizlere Valorant Savaş Bileti ne kadar ondan bahsedeceğiz.

Başlıklar

Valorant Battle Pass (Savaş Bileti) Ne Kadar?

Valorant Battle Pass almak için ilk önce hesabınıza Valorant Puanı yani VP yüklemeniz gerekiyor. Valorant Puanları da en düşük 26,99 TL‘den başlıyor ve 500 Valorant Puanı alabiliyorsunuz. Valorant Savaş Bileti almanız için ise 1000 Valorant Puanı vermeniz gerekiyor. Valorant mağazasında 1050 Valorant Puanı 54,99 TL‘ye satılıyor yani 54,99 TL vererek Battle Pass alabilirsiniz.

Oyunu sürekli oynayan biriyseniz Battle Pass sizin oldukça işinize yarayacaktır çünkü ne kadar çok oyun oynarsanız o kadar çok bölüm geçersiniz ve hediye alırsınız. Çok fazla oyun oynayan biri değilseniz almanız sizin için fazla iyi olmaz çünkü çok fazla hediyeye sahip olamayabilirsiniz.

Valorant Nedir?

Valorant (VALORANT olarak stilize edilmiştir), Riot Games tarafından geliştirilen, oynaması ücretsiz bir çok oyunculu birinci şahıs nişancı video oyunudur. Riot Games’in bu tarzda geliştirdiği ilk oyundur. Oyun ilk olarak Ekim 2019’da Project A kod adıyla duyuruldu. Microsoft Windows için 2020 yazında piyasaya sürülmesi beklenmektedir ve 7 Nisan 2020’de kapalı beta olarak yayınlandı. Riot Games 23 Mayıs 2020’de yaptığı açıklamada oyunun kapalı beta hali 28 Mayıs’ta sona ermiştir ve oyunun tam sürümü 2 Haziran tarihinde oynamaya açılmıştır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu