Valorant Astra Yetenekleri

2 dk okuma süresi
 Valorant Astra Yetenekleri

Çıktığı günden beri oldukça fazla şekilde oynanan Valorant, gün geçtikçe kitlesini arttırmaya devam ediyor. Oyuna yeni karakterler gelmeye devam ediyor, en son gelen Yoru karakterinden sonra şimdi de yeni karakter olan Astra bekleniyor. Bu yazımızda sizlere oyuna yeni eklenecek olan ajan Valorant Astra yetenekleri neler onları göstereceğiz. Valorant Astra ne zaman çıkacak merak ediyorsanız yazımıza bakabilirsiniz.

Valorant Astra Yetenekleri

Oyuna eklenecek olan yeni ajanın yetenekleri belli oldu. Yetenekleri aşağıda sizlerle paylaştık.

C – YERÇEKİMİ KUYUSU

Bir Yerçekimi Kuyusu oluşturmak için bir Yıldızı etkinleştirin. Bölgedeki oyuncular, patlamadan önce merkeze doğru çekilir ve patladığında savunmasız durum etkisini uygular.

Q – NOVA NABIZ

Bir Nova Nabzını patlatmak için bir Yıldızı etkinleştirin. Nova Nabız kısa bir süre şarj olur ve ardından bölgedeki tüm oyuncuları sarsarak saldırır.

E – BULUTSU

Bu bir duman yeteneğidir. Bu dumanlar, Omen’lere benzer şekilde işlev görür – örneğin Brimstone’un aksine – dumanların kendileri içi boştur.

F – DAĞIT

Dağıtmak için Yıldız üzerinde (F) kullanın, bir gecikmeden sonra Yıldızı yeni bir konuma yerleştirmek için geri getirin. Dağılma, geri dönmeden önce Yıldız’ın bulunduğu yerde kısa süreliğine sahte bir Nebula oluşturur.

X – ASTRAL FORM / KOZMİK BÖLÜNME

Yıldızları Birincil Ateşle yerleştirebileceğiniz Astral Form’a girmek için etkinleştirin. Yıldızlar daha sonra yeniden etkinleştirilebilir ve onları Nova Pulses, Nebulas veya Gravity Wells’e dönüştürür. Kozmik Bölünme yüklendiğinde, onu nişan almaya başlamak için Astral Formdaki İkincil Ateşi kullanın, ardından iki konum seçmek için Birincil Ateşi kullanın. Bir Sonsuzluk Kozmik Bölünmesi, seçtiğiniz iki noktayı birbirine bağlar. Cosmic Divide, mermileri engeller ve sesi büyük ölçüde azaltır.

Valorant Nedir?

Valorant (VALORANT olarak stilize edilmiştir), Riot Games tarafından geliştirilen, oynaması ücretsiz bir çok oyunculu birinci şahıs nişancı video oyunudur. Riot Games’in bu tarzda geliştirdiği ilk oyundur. Oyun ilk olarak Ekim 2019’da Project A kod adıyla duyuruldu. Microsoft Windows için 2020 yazında piyasaya sürülmesi beklenmektedir ve 7 Nisan 2020’de kapalı beta olarak yayınlandı. Riot Games 23 Mayıs 2020’de yaptığı açıklamada oyunun kapalı beta hali 28 Mayıs’ta sona ermiştir ve oyunun tam sürümü 2 Haziran tarihinde oynamaya açılmıştır.

Yapılan Yorumlar
Bu yazı için henüz yorum yapılmamış! İlk yorumu sen yapabilirsin.
Bir Yorum Yapın

x