Valorant Astra Ne Zaman Gelecek?

1 dk okuma süresi
 Valorant Astra Ne Zaman Gelecek?

Çıktığı günden beri oldukça fazla şekilde oynanan Valorant, gün geçtikçe kitlesini arttırmaya devam ediyor. Oyuna yeni karakterler gelmeye devam ediyor, en son gelen Yoru karakterinden sonra şimdi de yeni karakter olan Astra bekleniyor. Oyuncuların çoğu yeni karakter Astra’nın ne zaman çıkacağını merak ediyor ve sabırsızlıkla bekliyor. Bu yazımızda sizlere Valorant Astra ne zaman gelecek sorularının cevaplarını vereceğiz. Bu arada Valorant Astra yetenekleri açıklandı merak ediyorsanız o yazımıza da bakabilirsiniz.

Valorant Astra Ne Zaman Gelecek?

Valorant Türkiye’nin resmi Twitter hesabından yapılan paylaşımla gelecek olan yeni karakter resmi olarak onaylandı. Yeni karakterin geleceği onaylandıktan sonra herkes ne zaman geleceğini merak ediyor. Valorant’ın yeni ajanı Astra, Valorant Bölüm 2 Eylem 2 ile birlikte oyuna eklenecek yani 2 Mart‘ta gelmesi bekleniyor. Valorant Bölüm 2 Eylem 2 ile birlikte oyuna yeni Battle Pass‘te eklenecek, çoğu içerik üreticisi yeni ajanı denemeye başladı.

Valorant Nedir?

Valorant (VALORANT olarak stilize edilmiştir), Riot Games tarafından geliştirilen, oynaması ücretsiz bir çok oyunculu birinci şahıs nişancı video oyunudur. Riot Games’in bu tarzda geliştirdiği ilk oyundur. Oyun ilk olarak Ekim 2019’da Project A kod adıyla duyuruldu. Microsoft Windows için 2020 yazında piyasaya sürülmesi beklenmektedir ve 7 Nisan 2020’de kapalı beta olarak yayınlandı. Riot Games 23 Mayıs 2020’de yaptığı açıklamada oyunun kapalı beta hali 28 Mayıs’ta sona ermiştir ve oyunun tam sürümü 2 Haziran tarihinde oynamaya açılmıştır.

Yapılan Yorumlar
Bu yazı için henüz yorum yapılmamış! İlk yorumu sen yapabilirsin.
Bir Yorum Yapın

x