Oyunlar

Valorant 1 günden fazla hatası nasıl çözülür?

Çıktığı günden beri oldukça fazla şekilde oynanan Valorant, gün geçtikçe kitlesini arttırmaya devam ediyor. Türkiye’nin en popüler oyunlarından biri olan Valorant’ta oyuncular son zamanda bir hatayla karşılaşıyor. Valorant 1 günden fazla hatası çoğu oyuncunun karşısına çıkıyor ve oldukça sinir ediyor. Biz de bu yazımızda sizlere Valorant 1 günden fazla hatası çözümü göstereceğiz, gelin sorun hakkında detaylara bakalım.

Valorant 1 günden fazla hatası çözümü

Valorant’ın en sinir bozucu hatalarından biri çoğu oyuncunun karşısına çıkmaya devam ediyor. Her yeni gelen güncellemede çoğu kişi bu hatayla karşılaşıyor ve güncelleme yapamıyor. 10 dakika sürmesi gereken güncellemeler bu hata yüzünden çok uzun sürelere çıkabiliyor hatta bazılarında güncellenmiyor bile. Bu hatanın henüz kesin bir çözümü bulunmuyor fakat birkaç yöntem ile bu hatayı çözebilirsiniz.

valorant 1 günden fazla hatası nasıl çözülür 2

Modeminizi kapatıp açın

Hatanın kaynağı çoğu zaman internetten dolayı olabiliyor, bu yüzden hatayı çözmek için ilk önce internet bağlantılarınızı kontrol edin. Modeminizi kapatıp açıp yüklemeyi tekrar deneyin. Eğer bu yöntem olmaz ise internetinizi sıfırlayıp tekrar deneyebilirsiniz.

Valorant’ı onarın

Bu hatayı çözmenin bir diğer yolu ise oyunu onarmaktır. Eğer hata oyun kaynaklı ise bu onarma sırasında sorun çözülecektir ve ardından güncellemeyi yapıp oyuna girebilirsiniz.

Valorant Nedir?

Valorant (VALORANT olarak stilize edilmiştir), Riot Games tarafından geliştirilen, oynaması ücretsiz bir çok oyunculu birinci şahıs nişancı video oyunudur. Riot Games’in bu tarzda geliştirdiği ilk oyundur. Oyun ilk olarak Ekim 2019’da Project A kod adıyla duyuruldu. Microsoft Windows için 2020 yazında piyasaya sürülmesi beklenmektedir ve 7 Nisan 2020’de kapalı beta olarak yayınlandı. Riot Games 23 Mayıs 2020’de yaptığı açıklamada oyunun kapalı beta hali 28 Mayıs’ta sona ermiştir ve oyunun tam sürümü 2 Haziran tarihinde oynamaya açılmıştır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu