Sosyal Medya

Twitch Sadakat Puanı Hilesi 2021

Dünyanın en büyük canlı yayın platformu olan Twitch gün geçtikçe büyümeye devam ediyor. Twitch daha fazla izleyiciyi çekmek için yeni yeni özellikler getiriyor ve bu özelliklerden biride Sadakat Puanı. Sadakat Puanı yayıncının yayınlarını izleyerek kazanabilirsiniz, ne kadar uzun izlerseniz yayınları o kadar puan kazanırsınız. Sadakat Puanları ile yayıncıların sizler için eklediği özellikleri kullanabilirsiniz, yayıncıya hediye gönderebilirsiniz. Son zamanlarda çoğu kişi bunun hilesini arıyor, bu yazımızda sizlerle Twitch Sadakat Puanı hilesi hakkında konuşacağız.

Başlıklar

Twitch Sadakat Puanı Hilesi

Çoğu kişi bu puan sisteminin hilesini aramakta fakat öyle bir şey şu anlık mümkün değil, piyasada hile diye satılan veya ücretsiz verilen hiçbir şeyi indirmeyin, kullanmayın, hesap bilgilerinizi girmeyin! Bu işleri yapan çoğu kişi milleti dolandırmak için yapıyor, bilgisayarınıza bilmediğiniz şeyleri indirdiğinizde çoğu bilgilerinizi dolandırıcıya kaptırırsınız. Dediğimiz gibi şu anlık hile ile alakalı kesin bir şey yok fakat sağlam bir hile bulunursa yazıyı sizin için güncelleyeceğiz.

Twitch Nedir?

Twitch ya da Twitch.tv, elektronik spor ve video oyunu odaklı canlı görüntü akışı platformu. Haziran 2011’de Justin.tv kurucuları Justin Kan ve Emmett Shear tarafından kurulmuştur. Justin.tv girişimi olarak oyunlarla alakalı içerikleri yayımlamaya başlamıştır. Her ay 43 milyondan daha fazla izleyiciye hizmet vermektedir. Ortalama izlenme süresi ise 1,5 saattir. Şubat 2014’te ABD’de internet trafiğinin en büyük dördüncü kaynağı olarak belirlenmiştir. Eylül 2014 yılında Twitch, Amazon tarafından 970 Milyon $ karşılığında satın alınmıştır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu