Oyunlar

Türk Oyunu Fernvaille Desteklerinizi Bekliyor

Türkiye’nin kitle fonlamasına ilk defa sunulan oyun konumundaki Fernvialle, yapımı bitirebilmek adına gereken desteği Türk oyuncularından arıyor. 

Negentra tarafından 1.5 senedir üzerinde çalışılan bu proje konumundaki Fernvialle, ülkemizin paya dayalı olan kitle fonlamasına sunulan ilk oyundur. Bu şekilde de ilk oyun projesi şeklinde kampanya sürecine de başlanmış olundu. İsteyen herkes Takas Bank ve SPK güvenceleri ile beraber oyunun yapım aşamasına destek olabiliyor. Battle Royal tarzındaki Fernvialle oyununun, 200 oyuncuya dek destek verebileceğini de yapımcılar açıklamıştır. Ülkemizden çıkacak bu tarz bir oyunun, Türkiye ekonomisi adına oldukça önemli bir yatırım fikri olduğuna inanıyorlar.

Türk Oyunu Olan Fernvaille Desteklerinizi Bekliyor

430.000 liralık bir hedef koyan şirket, bu rakamın toplanması durumunda, Anonim Şirket konumunda ilerleyişine devam edecek. Yatırım yapan kişilerin de hepsinin vermiş olduğu payı bir olacak. Yatırımlar, Borsa İstanbul’un iştiraki konumunda olan Takas Bank üzerinde toplanacak. İster firma ister kişi olarak yapabilecek olduğunuz yatırımlarda belirli herhangi bir alt limit yoktur. Üst limit ise 20.000 liradır. 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu