Oyunlar

Tomb Raider 2 Oyunu İçin ATV Sürüşü Geldi

Serinin hayranlarından uzun bir süredir geliştirilmeye çalışılan Tomb Raider 2: Dagger of Xian adına Lara’nın ATV sürmekte olduğu video yayınladı.

Son olarak ise Shadow of the Tomb Raider oyunu içerisinde Lara Croft karşımıza çıkmıştı. Lara Croft’un unutulmaz maceraları içerisinde yer alan Tomb Raider 2 hayranları tarafından yenilenmiştir. Yenilenmiş versiyonu ile beraber oyuncuların karşısına güzelce çıkmaya hazırlanıyor. Uzun bir süredir geliştirilmeye çalışılan ve bizim de bazı zamanlarda bu gelişim sürecinin içerisine dahil olduk. Tomb Raider 2: Dagger of Xian adına yeni bir video yayınlandı. Unreal Engine 4 grafik motorunda ise geliştirilen oyunun bu videosu içerisinde Lara Croft karakterini ATV sürerken görüyoruz.

Tomb Raider 2: Dagger of Xian Adına Yeni Bir Video Yayınlandı

Nicobass nikli  oyun hayranı aracılığıyla Unreal Engine 4 kullanılarak tekrardan yapılan Tomb Raider 2: Dagger of Xian’ın sinematiği karşımıza çıkmıştı. Sinematiğini, ekran görüntüleri ve kısa bir demosu yayınlanmıştı. 1997 senesinde PlayStation ve PC, 1998 senesinde Mac çıkan oyun, yenilenmiş sürüm özellikleri ile de dikkat çekiyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu