Oyunlar

Super Smash Bros Ultimate Karakterler!

Super Smash Bros’da Ultimate Fighters Pass V2’ye yeni efsanevi Aegis aynı zamanda onun karakterleri geliyor. Efsanevi Aegis’in karakterleri güçlü ve çevik!

Birkaç gün öncesinde Super Smash Bros’un Nintendo Direct sunumu yapıldı. Bu sunumda Super Smash Bros Ultimate için yeni karakterlerin duyuruları yapılmıştı.Nintendo Direct sunumu sonrasında yayınlanan yeni video içerisinde bu karakterlere yakından bakış fırsatı bulabilirsiniz. 

Super Smash Bros Ultimate Yeni Katılım: Pyra/Mythra

Pyra / Mythra karakterleri Nintendo Switch özel olarak katılım sağladılar. 5 Mart Cuma gününden itibaren yayında olan yeni karakterler ilk izlenim olarak herkesin hoşuna gitmiş durumda. Yeni karakterler hakkındaki detaylı bilgileri oyun içerisinden veya Nintendo Switch youtube kanalında yayınlanan videodan görüntüleyebilirsiniz.

Yeni katılan dövüşçü Challenger Pack 9 DLC parçası olarak katılıyor. Xenoblade Chronicles 2’den de müzik parçaları içermektedir. Pyra, ana karakter olan Rex için yaratılmış Rex için yaşayan efsanevi bir kılıç olarak gelmiştir.

Karakter hakkında ayrıntılı birçok mekanik olacağı söyleniyor. Cloud Sea of Alrest sahnesine de yeni bir ayrıntılı bakış açısı sunulmuştur.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu