Oyunlar

Steam Platformunda Metro: 2033 Ücretsiz

Geliştiriciliğini 4A Games’in yapmış olduğu kıyamet sonrası FPS oyunu, yeniden Steam platformunda ücretsiz bir hale geldi.

Kıyamet sonrası oyunu olan Metro 2033, yeniden Steam platformu içerisinde ücretsiz oldu. Deep Silver tarafından yayınlanan ve 4A Games tarafından geliştirilen Metro 2033, Steam üzerinde 15 Mart Pazartesi günü saat 20:00’a kadar ücretsiz olarak dağıtılacaktır. Oyun bir kez alındıktan sonra kütüphane içerisine kalıcı olarak eklenecek ve orada sonsuza kadar kalacak. Ayrıca oyun 2010 senesinde yayınlamış olan orjinal sürümünü kullanmaktadır. Steam key ile oyunları ücretsiz yükleyebilirsiniz.

Dünya, 2013 senesindeki bir kıyametten dolayı yerle bir oldu. Bu felaket neticesinde hemen hemen bütün insanlık yeryüzünden kalktı ve dünyanın her yeri zehirli bir çöle büründü. Moskova’nın derinlerinde hayatta kalabilmeyi başaran kişiler yaşam mücadelesinde bulunurken insanlık ise yeni Karanlık Çağa girdi.

Başlıklar

Metro: 2033, Steam’de Ücretsiz

2033 senesinde, bir neslin hepsi yer altında doğdu büyüdü ve kuşatılmış olan Metro İstasyonu şehirleri hayata tutunmak için mücadele veriyor. Oyun içerisinde yangından önceki son zamanlarda doğan ancak yer altında büyümüş olan Artyom karakteri kullanılmaktadır. 

Yolculuğunuz sizi, metro altında unutulmuş olan mezarlardan, eylemlerinizin insanlığın güzergahını belirleyeceği, yukarıdaki çorak ve ıssız topraklara götürüyor. 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu