Oyunlar

Steam Platformunda, Forza Horizon 4 Yayınlandı

Xbox Game Studios önderliğinde yayınlanan ve Playground Games tarafından geliştirilen Forza Horizon 4 yarış oyunu Steam platformunda yayınlandı.

Yayıncı Xbox Game Studios ve geliştirici Playground Games, Forza Horizon 4 yarış oyununun PC sürümünü Steam platformunda yayınladı. Oyunun Steam sürümü, bulunmakta olan sürümlerler beraber cross-play desteğine sahip olmaktadır. Ayrıca Windows 10 PC’ler, Android akıllı telefonlar ve Xbox konsollar dahi olmak üzere bütün platformlar içerisindeki oyuncular beraber oyunu oynayabilecek. Oyunun standart sürümü 92 TL tutarındadır. Deluxe sürümü 125 TL ve Ultimate sürümü ise 150 TL ödeme yapılarak satın alınabilmektedir.

Forza Horizon 4, Steam Platformunda Yayınlandı

Forza Horizon 4 oyununda başkalarıyla beraber takım oluşturup veya tek başınıza, açık bir dünyada tarihi ve güzel Büyük Britanya’yı keşfedeceksiniz. Ayrıca 450’den daha fazla aracı modifiye edecek, sürecek ve toplayacaksınız. Oyun içerisinde süper yıldız olabilmek için kendi yolunuzu seçin. Forza Horizon 4, ilk olarak piyasaya 28 Eylül 2018 tarihinde Microsoft Store ve Xbox one aracılığıyla PC için çıkmıştır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu