Teknoloji

Spider-Man: No Way Home fragmanı yayınlandı

Sonunda bekleyiş sona erdi. Sony Pictures, Spider-Man: No Way Home filminin fragmanını resmi olarak yayınladı ve ardından Spider-Man filminin Twitter hesabından açıklama yaptı.

Spider-Man: Far From Home filminde Peter Parker‘ı yaşadığı olaylardan dolayı tüm dünya artık Spider-Man olarak biliyor. Kimliğinin açığa çıkması onu ve etrafındakilerini oldukça etkiliyor. İşte burada devreye Doctor Strange giriyor. Parker, Strange’den tüm dünyanın onu unutmasını istiyor fakat işler pek umulduğu gibi gitmiyor. Strange, unutturmak için uğraşırken araya çoklu evren giriyor ve geçmişteki çoğu kötü Spider-Man düşmanlarını geri getiriyor.

Green Goblin, Doctor Octopus ve Electro geri dönüyor

Yayınlanan fragmanı izlediğimiz zaman bir süre Spider-Man ve Dr. Strange arasında olayla geçiyor fakat işin en güzel yanı daha sonrasında geliyor. Spider-Man 1, 2 ve Amazing Spider-Man 2 filmlerinde yer alan kötüler Green Goblin, Doctor Octopus ve Electro, bu filmde geri dönüyor ve yeni Spider-Man ile karşılaşıyor. Bu üç kötünün bir filmde tekrar araya gelmesi Spider-Man hayranlarını çılgına çevirecek gibi gözüküyor.

17 Aralık 2021 tarihinde çıkış yapacak olan Spider-Man: No Way Home filminin başrolünde Peter Parker rolünde Tom Halland, MJ rolünde Zendaya, Ned Leeds rolünde Jacob Batalon ve Doctor Strange rolünde Benedict Cumberbatch yer alıyor. Çoklu evrende Alfred Molina, Spider-Man 2’den Otto Octavius rolünü tekrarlıyor ve Jamie Foxx, Amazing Spider-Man 2’den bir kez daha Max Dillon AKA Electro‘yu oynayacak. Green Goblin rolünde kim oynayacak o konuda henüz bir bilgi gözükmüyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu