Oyunlar

Sinirinizi Bozmayacak 3 Mobil Oyun

Mobil oyun oynamanın çok keyifli olduğu konusunda herkesin hemfikir olduğuna eminiz. Ancak, herkesin hemfikir olduğu konusunda emin olduğumuz bir husus daha var. Mobil oyunlar bazen çok ama çok sinir bozucu olabiliyor. İlerlemeye çalıştığınız oyunda bir bölümü saatler boyunca geçmeyi başaramamak, karakterleri dilediğiniz gibi kontrol edememek veya ellerinizin terlemesi… Sebebi ne olursa olsun! Mobil oyunlar bazen çok sinir bozucu ve can sıkıcı olabiliyor.

Bu listede ilginizi çekeceğine emin olduğumuz, sinirinizi bozmayacak 3 mobil oyun alternatifini sizler için derledik. Beğeneceğinize eminiz. 

Rebuild 3

rebuild 3

Bir zombi salgını halkın tamamını öldürmüştür. Kıyametten sonra dünyayı kim yeniden yaşanabilir kılabilir? “Rebuild 3“, “Sim City” tarzında, marazi bir temaya sahip klasik bir inşa oyunudur. Zombi salgınından kurtulan bir grubun lideri olarak oyuncu, kolonisini ölümsüzlerden (zombilerden) korumaya çalışır. Bunu yapmak için, üyelere bireysel görevler vermesi gerekir. Frank, zombileri temizlemek için bir bloğun içine itilir. Peter, süpermarkette yiyecek bir şeyler ararken Sarah’nın şehrin diğer ucuna barikatlar kurması gerekmektedir. Koloni yavaş yavaş büyür. Ancak her yabancı bu koloniye kolay kolay giremez.

Alto’s Adventure

Alto’s Adventure

Uygulama, snowboard yapmayı bir kış masalına dönüştürüyor. Küçük çocuk Alto, lamalarını kaybetmiştir. Böylece snowboard’unu alır ve onların peşine düşer. Yolu, pastoral dağ kulübelerinden geçip yoğun ormanlardan vadiye inmektedir. Oyuncu sürüşü devralır. Oyuncunun tek görevi, doğru yerde çatlakların ve moloz yığınlarının üzerinden atlamaktır. Bunun için ise ekrana dokunmak yeterlidir. Alto’s Adventure oyununun oyun mekaniği, kullanıcının sonsuza dek oynadığı monoton sonsuz bir oyun olmasıyla dikkat çekmektedir. Ancak ayrıntılı grafikler ve hassas müzik, oyunu görsel-işitsel bir deneyim haline getirmektedir.

Does not commute

Does not commute

Does not commute, kendinizden başka suçlayacağınız kimsenin olmadığı zamansal bir paradokstur. 1970’lerin küçük bir kasabasında rahatlatıcı bir yolculuk hikayesiyle başlayan oyun, sosisli sandviç kamyonları, spor arabaları, okul otobüsleri ve düzinelerce başka araçla hızla trafik kaosuna dönüşür. Hepsini sen kullanmaya ne dersin?

Bu küçük kasabada, karakterleri ve sırlarını keşfedin. Yaratıcı diş hekimi Dr. Charles Schneider hangi dünyayı değiştiren deney sırlarını saklıyor? Bay Baker reklamcılıktaki işini bırakacak mı? Bayan Griffin’in yüzündeki o garip maske nedir? Bay Mayfield’ın Yorkshire Terrier köpeklere olan tuhaf takıntısı, onun hayatını devralacak mı?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu