Oyunlar

SasuKe Valorant Crosshair Ayarları (2022)

Çıktığı günden beri oldukça fazla şekilde oynanan Valorant, gün geçtikçe kitlesini arttırmaya devam ediyor. Her oyuncunun nişangahı farklıdır genelde herkes kendisine göre ayarlar fakat bazıları diğerlerinin kullandığı nişangahları kullanırlar bunlardan biride SasuKe Valorant crosshair ayarları. Her zaman kendinize özel ayarladığınız nişangah daha iyidir fakat diğerlerinin nişangahı ile de oynayabilirsiniz. Bu yazımızda sizlere e-sporcu SasuKe Valorant crosshair ayarları neler onu göstereceğiz.

Başlıklar

SasuKe Valorant Crosshair Ayarları

Futbolist takımında olan Ufuk “SasuKe” Göktaş herkesin ilgisini çekiyor. Oyuncuların çoğu SasuKe Valorant crosshair ayarları neler merak etti ve bizde bu yazımızda sizlere yazdık. Aşağıda vermiş olduğumuz ayarları yaparak sizde SasuKe’nin crosshairına sahip olabilirsiniz.

Nişangâh Rengi Yeşil
Ana Çizgi Kapalı
Ana Çizgi Saydamlığı 1
Ana Çizgi Kalınlığı 6
Merkez Nokta Kapalı
Merkez Nokta Saydamlığı 1
Merkez Nokta Kalınlığı 6
Atış Hatasında Nişangâhı Soldur Kapalı
İÇ ÇİZGİLER
İç Çizgileri Göster Kapalı
İç Çizgi Saydamlığı 1
İç Çizgi Uzunluğu 6
İç Çizgi Kalınlığı 1
İç Çizgi Uzaklığı 2
Hareket Hatası Kapalı
Ateşleme Hatası Kapalı
DIŞ ÇİZGİLER
Dış Çizgi Saydamlığı 1
Dış Çizgi Uzunluğu 0
Dış Çizgi Kalınlığı 4
Dış Çizgi Uzaklığı 0
Hareket Hatası Kapalı
Ateşleme Hatası Kapalı

Valorant Nedir?

Valorant (VALORANT olarak stilize edilmiştir), Riot Games tarafından geliştirilen, oynaması ücretsiz bir çok oyunculu birinci şahıs nişancı video oyunudur. Riot Games’in bu tarzda geliştirdiği ilk oyundur. Oyun ilk olarak Ekim 2019’da Project A kod adıyla duyuruldu. Microsoft Windows için 2020 yazında piyasaya sürülmesi beklenmektedir ve 7 Nisan 2020’de kapalı beta olarak yayınlandı. Riot Games 23 Mayıs 2020’de yaptığı açıklamada oyunun kapalı beta hali 28 Mayıs’ta sona ermiştir ve oyunun tam sürümü 2 Haziran tarihinde oynamaya açılmıştır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu