Oyunlar

Saints Row oynanış videosu yayınlandı!

Bir zamanların efsane oyun Saints Row, yeni oyunu için oynanış videosunu yayınladı. Yeni çıkacak olan oyun PlayStation 5, PlayStation 4, Xbox Series, Xbox One ve PC için çıkış yapacak. Oyunun PC sürümü Epic Games‘de yayınlanacak.

Başlıklar

Saints Row: Exclusive oynanış videosu

Deep Silver’ın yayıncılığını, Volition’ın ise geliştiriciliğini yaptığı yeni Saints Row: Exclusive oyunu için kısa bir oynanış videosu paylaşıldı. Yayınlanan oynanış videosunu aşağıdan izleyebilirsiniz.

Santo Ileso’nun sokaklarında büyük bir mafya imparatorluğunu kurma hikayesini ele alan oyunda Los Panteros, Idols ve Marshall çeteleriyle mücadele edeceğiz. Şimdiye kadar yapılan en büyük ve en iyi Saints Row oyunu olarak karşımıza geliyor. Oyun, PlayStation 5, Xbox Series, PlayStation 4, Xbox One ve PC için 25 Şubat 2022’de çıkışını yapacak.

Saints Row

Oyun, Volition tarafından yaratılan ve THQ ve Deep Silver tarafından yayınlanan bir dizi aksiyon-macera video oyunudur. Dizi, aslında Saint’s Row bölgesinde faaliyet gösteren kurgusal bir sokak çetesi olan 3rd Street Saints’i takip ediyor, dolayısıyla dizinin başlığı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu