Oyunlar

Rust Console Edition Çıkış Tarihi Belli Oldu!

Facepunch Studios tarafından geliştirilen oyunun çıkış tarihi belli oldu. Rust Console Edition oyunu hayatta kalma (survival) bir oyun dur. Önümüzdeki bahar aylarında da PlayStation ve Xbox konsolları için oynanabilir hale gelecek.

Rust oyunu 2013 yılında erken erişim ile piyasaya giriş yapmıştı. O yıllardan itibaren oyun sadece Windows ve mac OS cihazlar için kullanılabiliyordu. Oyunun tam sürümü 2018 yılında tamamlandı fakat o yıllarda da konsol oyunu olma yolunda adım atılmadı. Geçtiğimiz hafta yayıncı şirketi Double Eleven tarafından konsol müjdesi verildi. Rust Console Edition yapımı çok yakında PS ve Xbox için oynanabilir hale gelecek.

Rust Console Edition oyununun konsollara adaptesi için şu an kapalı bir şekilde beta testleri devam ediyor.  Oyunu tam hali ile bitmiş olarak oynamak için biraz beklememiz gerekecek.  Double Eleven yayıncı şirketinin açıkladığı tarihe göre İlkbahar aylarında 2021 yılında oyunun konsola çıkacağı haberi verildi. Yani en geç Nisan ayına kadar oyunun tam sürümü konsollarda oynanabilecek.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu