Oyunlar

Returnal İnceleme Puanlarının Durumu Ne?

Playstation 5 için özel bir şekilde geliştirilen Returnal inceleme puanlarının durumu yayınlandı. Peki oyunun bu puanları ne alemde?

Returnal inceleme ambargosunun kalkmasıyla beraber oyunun puanları da yavaş yavaş yayınlanmaya başlandı. Hem video hem de yazılı incelemesinin yapıldığı oyun genel olarak ise beklentilerinin çok daha fazla üzerinde gözüküyor. Aldığı puanlar ile beraber yılın sürprizlerinden birisi olduğunu şimdiden söyleyebiliriz. Atropos isimli bir gezegen üzerine düşen Selene adlı karakterin yönetildiği oyunda kendinizi çok büyük bir döngü içerisinde buluyorsunuz. Böylece hikaye gizemlerini de çözmeye çalışırken bu döngü içerisinden çıkmanın yollarını da arıyoruz.

Returnal inceleme puanları yayınlandı

Metroidvania ve Roguelike tarzını aksiyon unsurları ile beraber birleştiren oyunun meta skoruna bakıldığı zaman ise ortalama 86 olduğu görülmektedir. Oyun adına an itibari ile beraber 86 tane inceleme yapılmıştır. Bu incelemelerin ise 82 tanesi pozitif bir yorum almıştır. Geriye kalan 4 adet incelemenin ise ortalama olarak yorumlar ile sistem içerisine eklendiğini görüyoruz. Bundan dolayı da 82 adedi pozitif yorum almıştır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu