Teknoloji

Remedy CEO’su Yeni Projeler Üzerine Açıklamalarda Bulundu

Remedy Entertainment, hali hazırda geliştirilmeye çalışılan üç projesiyle alakalı küçük ayrıntılar paylaştı. Oyun ile beraber bomba gibi geliyorlar.

Control geliştirici olan Remedy Entertainment, daha öncesinde Epic Games ile beraber ortaklaşa iki proje üzerinde çalıştığını söylemişti. Ayrıca birinin AAA platformlu birçok oyun ve diğerinin de daha küçük bir çalışma olduğunu söylemişti. Bu iki projenin haricinde kod adı ‘’Vanguard’’ şeklinde olan bir ‘’canlı hizmet tarzında oyun’’ hakkında çalıştıklarını da bildirmişti.

Şirket son iş güncellemesiyle beraber bu projelerle alakalı ne aşamada olduklarından ve geliştirme sürecinden de bahsetti. Remedy CEO’su olan Tero Virtala, söz konusu durumundaki üç oyunun projelerinden bahsetti. Crossfire HD ve Crossfire X adına üzerinde çalıştıkları hikaye modlarının da çok iyi bir biçimde ilerlediğini ifade etti.

Başlıklar

Remedy Yakında Sektöre Yeni Bir Sürpriz Yapabilir

Virtala ‘’Remedy şirketinin Epic Games ile beraber ortaklaşa geliştirdiği AAA oyun çalışması hakkında tüm üretime geçecek. Daha küçük ölçekli olan ikinci oyunda da tam bir üretim modunda hız kesmeden devam edecek’’ dedi. Oynamayı ücretsiz co op oyun çalışmamız Vanguard üzerinde de oyunun birçok temel unsurlarını tanımladık.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu