PUBG Yeni Premium Sandık Ne Zaman Yenileniyor? 2022

1 dk okuma süresi
 PUBG Yeni Premium Sandık Ne Zaman Yenileniyor? 2022

Mobil oyunlar arasında en popüler oyun olan PUBG Mobile gün geçtikçe kitlesini arttırmaya devam ediyor. Bildiğiniz üzere oyuna her zaman Premium Sandık geliyor ve belirli sürelerle bu Premium Sandık yenileniyor. Her yenilendiğinde içeriğinden çıkacak olan eşyalarda değişiyor ve yerlerine daha güzelleri geliyor. Bu yazımızda sizlere PUBG yeni premium sandık ne zaman yenileniyor onun hakkında bilgi vereceğiz.

PUBG Yeni Premium Sandık Ne Zaman Yenileniyor?

PUBG Premium Sandık her yıl en az bir kere yenilenir fakat bunun tarihi hiç belli olmaz yani bilemeyiz. PUBG Mobile yetkililerinden bir bilgi gelirse anca o zaman öğreniriz onun dışında sadece tahmin yapabiliriz şimdi yapacağımız gibi.

Premium sandık geçen sene yani 2020 yılının Haziran ayında yenilenmişti bu sene ise aynı tarihte yenilenmesi bekleniyor.

PUBG Nedir?

PlayerUnknown’s Battlegrounds, ya da bilinen adıyla PUBG, Bluehole tarafından yayımlanan ve geliştirilmekte olan çok oyunculu bir video oyunudur. Oyunda 100’e yakın (en fazla 100) oyuncu rotası belirlenmiş bir uçağın içinde oyuna başlarlar. İstedikleri zaman uçaktan atlarlar ve paraşütleriyle adanın herhangi bir konumuna inerler. Oyuncuların temel amacı çeşitli yerlerden buldukları çeşitli silahlarla diğer oyuncuları öldürüp ölmeden en sona kalan oyuncu olmaktır. Oyun esnasında adanın haritasındaki güvenli alan gittikçe küçülmeye başlar. Harita küçüldükçe oyuncular daha küçük bir alana yoğunlaşırlar ve birbirlerini görüp saf dışı bırakmaları ihtimâli kolaylaşır. Oyunda en son hayatta kalan oyuncu/takım oyunu kazanır.

Oyun ilk olarak 23 Mart 2017 tarihinde Steam erken erişim ile Microsoft Windows için çıkış yapmıştır. Çıkışından yaklaşık 3 ay sonra 4 milyondan fazla kopya sattı. Oyunun ilk ana sürümü Windows platformunda 20 Aralık 2017’de erken erişimden çıkarak yayınlandı. Xbox One versiyonu 12 Aralık 2017’de piyasaya sürüldü. Mobil battle-royale oyunlarının artmasıyla birlikte PUBG Mobile 9 Şubat 2018’de Çin’de ilk çıkışını yaptıktan sonra 19 Mart 2018’de Android ve İOS platformları için ücretsiz olarak yayınlandı.

Yapılan Yorumlar
Bu yazı için henüz yorum yapılmamış! İlk yorumu sen yapabilirsin.
Bir Yorum Yapın

x