PUBG Popülerlik Gizleme 2021

2 dk okuma süresi
 PUBG Popülerlik Gizleme 2021

Mobil oyunlar arasında en popüler oyun olan PUBG Mobile gün geçtikçe kitlesini arttırmaya devam ediyor. Bildiğiniz üzere PUBG Mobile’a güncelleme ile birlikte yeni bir özellik gelmişti bu sayede herkes birbirine popülerlik gönderebiliyordu, bu popülerlikler profilinizde gözükür ve profilinize giren herkes görebilir. Popülerlik göndermek için maçlarda iyi oynamanız gerekiyor ve sizlere göndermeniz için popülerlik eşyaları geliyor bunları da istediğiniz arkadaşınıza gönderebilirsiniz. Bazıları bu popülerliklerin gizli olmasını istiyor ve bu mümkün, bu yazımızda sizlere PUBG popülerlik gizleme nasıl olur onu göstereceğiz.

PUBG Popülerlik Gizleme – Kapatma

Oyun içerisinde popülerliklerinizi gizlemek aslında çok kolay fakat çoğu kişi bunu bilmiyor bizde şimdi onu göstereceğiz. Aşağıda adım adım anlattık sizde adımları uygulayarak PUBG popülerliğinizi kapatabilirsiniz.

  • Lobiye gelin
  • Profil resmine tıklıyoruz.
  • Açılan sayfa da ID nizle aynı sırada olan düzenleye tıklıyoruz
  • Ayrıntılı bilgi sayfasında ayrıntıları kapat olarak işaretliyoruz.

PUBG Nedir?

PlayerUnknown’s Battlegrounds, ya da bilinen adıyla PUBG, Bluehole tarafından yayımlanan ve geliştirilmekte olan çok oyunculu bir video oyunudur. Oyunda 100’e yakın (en fazla 100) oyuncu rotası belirlenmiş bir uçağın içinde oyuna başlarlar. İstedikleri zaman uçaktan atlarlar ve paraşütleriyle adanın herhangi bir konumuna inerler. Oyuncuların temel amacı çeşitli yerlerden buldukları çeşitli silahlarla diğer oyuncuları öldürüp ölmeden en sona kalan oyuncu olmaktır. Oyun esnasında adanın haritasındaki güvenli alan gittikçe küçülmeye başlar. Harita küçüldükçe oyuncular daha küçük bir alana yoğunlaşırlar ve birbirlerini görüp saf dışı bırakmaları ihtimâli kolaylaşır. Oyunda en son hayatta kalan oyuncu/takım oyunu kazanır.

Oyun ilk olarak 23 Mart 2017 tarihinde Steam erken erişim ile Microsoft Windows için çıkış yapmıştır. Çıkışından yaklaşık 3 ay sonra 4 milyondan fazla kopya sattı. Oyunun ilk ana sürümü Windows platformunda 20 Aralık 2017’de erken erişimden çıkarak yayınlandı. Xbox One versiyonu 12 Aralık 2017’de piyasaya sürüldü. Mobil battle-royale oyunlarının artmasıyla birlikte PUBG Mobile 9 Şubat 2018’de Çin’de ilk çıkışını yaptıktan sonra 19 Mart 2018’de Android ve İOS platformları için ücretsiz olarak yayınlandı.

Yapılan Yorumlar
Bir Yorum Yapın

x