PUBG New State Nasıl İndirilir? 2021

2 dk okuma süresi
 PUBG New State Nasıl İndirilir? 2021

Mobil oyunlar arasında en popüler oyun olan PUBG Mobile gün geçtikçe kitlesini arttırmaya devam ediyor. PUBG oyunu içi son zamanlarda oldukça popüler olan bir konu var o da yeni gelecen olan PUBG: New State. Bir diğer adıyla PUBG Mobile 2 olarak gelmesi planlanan yeni güncellenmenin kesin olarak ne zaman geleceği belli değil, oyunun Google Play Store sayfası yayınlandı ve ön kayıtlarda açıldı. Fakat bazıları oyun çıkmadan nasıl indirileceğini birkaç yerde göstermiş. Bu yazımızda sizlere PUBG New State nasıl indirilir onu göstereceğiz.

PUBG New State Nasıl İndirilir?

Çoğu kişi bu sorunun cevabını merak ediyor fakat size bir üzücü haberim var indiremezsiniz. Oyun henüz çıkmadı sadece hakkında biraz bilgilere sahibiz ve Google Play Store’da sayfası var o kadar, bazı siteler PUBG New State APK, PUBG New State Beta APK diye birçok paylaşım yaptılar ama orada paylaşılan hiçbir APK’da işe yaramıyor bununda bilincinde olun telefonunuza ciddi zararlar verebilirsiniz o yüzden en güvenli bir şekilde oyunun çıkmasını bekleyin.

PUBG Nedir?

PlayerUnknown’s Battlegrounds, ya da bilinen adıyla PUBG, Bluehole tarafından yayımlanan ve geliştirilmekte olan çok oyunculu bir video oyunudur. Oyunda 100’e yakın (en fazla 100) oyuncu rotası belirlenmiş bir uçağın içinde oyuna başlarlar. İstedikleri zaman uçaktan atlarlar ve paraşütleriyle adanın herhangi bir konumuna inerler. Oyuncuların temel amacı çeşitli yerlerden buldukları çeşitli silahlarla diğer oyuncuları öldürüp ölmeden en sona kalan oyuncu olmaktır. Oyun esnasında adanın haritasındaki güvenli alan gittikçe küçülmeye başlar. Harita küçüldükçe oyuncular daha küçük bir alana yoğunlaşırlar ve birbirlerini görüp saf dışı bırakmaları ihtimâli kolaylaşır. Oyunda en son hayatta kalan oyuncu/takım oyunu kazanır.

Oyun ilk olarak 23 Mart 2017 tarihinde Steam erken erişim ile Microsoft Windows için çıkış yapmıştır. Çıkışından yaklaşık 3 ay sonra 4 milyondan fazla kopya sattı. Oyunun ilk ana sürümü Windows platformunda 20 Aralık 2017’de erken erişimden çıkarak yayınlandı. Xbox One versiyonu 12 Aralık 2017’de piyasaya sürüldü. Mobil battle-royale oyunlarının artmasıyla birlikte PUBG Mobile 9 Şubat 2018’de Çin’de ilk çıkışını yaptıktan sonra 19 Mart 2018’de Android ve İOS platformları için ücretsiz olarak yayınlandı.

Yapılan Yorumlar
Bu yazı için henüz yorum yapılmamış! İlk yorumu sen yapabilirsin.
Bir Yorum Yapın

x