Oyunlar

PUBG Mobile Son Görülme Kapatma

Mobil oyunlar arasında en popüler oyun olan PUBG Mobile gün geçtikçe kitlesini arttırmaya devam ediyor. Son zamanlarda oyuna yeni gelen güncelleme ile birlikte PUBG Mobile arkadaşlarınızın son görülmesini görebiliyorsunuz. Bu özellik çoğu kişi tarafından fazla sevilmedi ve bu yüzden oyuncular son görülmeyi kapatmak istiyor. Peki bu son görülmeyi kapatmak mümkün mü? Bu yazımızda sizlere PUBG Mobile son görülme kapatma nasıl olur onu göstereceğiz.

Başlıklar

PUBG Mobile Son Görülme Kapatma

Bazı oyuncuların canını sıkan bu özelliği kapatmak mümkün mü diye araştırma yapıyorlar ve oldukça fazla kişi merak ediyor. Arkadaş olduğunuz kişinin son görülmesini sol tarafta bulunan arkadaşlar kısmından görebiliyorsunuz fakat son görülmeyi kapatmak şu anlık mümkün gözükmüyor. Son görülmenizi kapatamazsınız fakat görmesini istemediğiniz kişiyi arkadaşlıklarınızdan çıkartabilirsiniz ancak böyle bir çözüm bulunuyor.

PUBG Nedir?

PlayerUnknown’s Battlegrounds, ya da bilinen adıyla PUBG, Bluehole tarafından yayımlanan ve geliştirilmekte olan çok oyunculu bir video oyunudur. Oyunda 100’e yakın (en fazla 100) oyuncu rotası belirlenmiş bir uçağın içinde oyuna başlarlar. İstedikleri zaman uçaktan atlarlar ve paraşütleriyle adanın herhangi bir konumuna inerler. Oyuncuların temel amacı çeşitli yerlerden buldukları çeşitli silahlarla diğer oyuncuları öldürüp ölmeden en sona kalan oyuncu olmaktır. Oyun esnasında adanın haritasındaki güvenli alan gittikçe küçülmeye başlar. Harita küçüldükçe oyuncular daha küçük bir alana yoğunlaşırlar ve birbirlerini görüp saf dışı bırakmaları ihtimâli kolaylaşır. Oyunda en son hayatta kalan oyuncu/takım oyunu kazanır.

Oyun ilk olarak 23 Mart 2017 tarihinde Steam erken erişim ile Microsoft Windows için çıkış yapmıştır. Çıkışından yaklaşık 3 ay sonra 4 milyondan fazla kopya sattı. Oyunun ilk ana sürümü Windows platformunda 20 Aralık 2017’de erken erişimden çıkarak yayınlandı. Xbox One versiyonu 12 Aralık 2017’de piyasaya sürüldü. Mobil battle-royale oyunlarının artmasıyla birlikte PUBG Mobile 9 Şubat 2018’de Çin’de ilk çıkışını yaptıktan sonra 19 Mart 2018’de Android ve İOS platformları için ücretsiz olarak yayınlandı.

Bir Yorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu