PUBG Mobile Müşteri Hizmetleri Numarası 2021

2 dk okuma süresi
 PUBG Mobile Müşteri Hizmetleri Numarası 2021

Mobil oyunlar arasında en popüler oyun olan PUBG Mobile gün geçtikçe kitlesini arttırmaya devam ediyor. Her oyunda olduğu gibi PUBG Mobile’da da hileci bulunuyor. Sadece hile ile kalmayıp oyunu sabote eden, gelene gidene söven kişiler bulunuyor ve bunlar oynadığınız maçları zehir ediyor. O esnada bu oyunculara yapabileceğiniz tek şey rapor etmek o da incelenir mi, incelenmez mi artık biraz şans meselesi. Bunların daha hızlı banlanması için çoğu kişi müşteri hizmetlerini aramak istiyor, bu yazımızda sizlere PUBG Mobile müşteri hizmetleri numarası var mı varsa nedir onu göstereceğiz.

PUBG Mobile Müşteri Hizmetleri Numarası

Son zamanlarda bu konu oldukça aratıldı çoğu kişi PUBG Mobile’ın müşteri hizmetlerinin olup olmadığını merak ediyor. Bu kadar büyük bir oyun şirketinin müşteri hizmetleri bulunmuyor çünkü böyle büyük bir şirketin müşteri hizmetlerine kimse yetişemez. Gelen giden herkes arayacağı için hep meşgul ve bağlanması zor olacaktır. PUBG Mobile’ın müşteri hizmetleri bulunmuyor fakat onlara ulaşmak için destek talebi açabilirsiniz.

PUBG Nedir?

PlayerUnknown’s Battlegrounds, ya da bilinen adıyla PUBG, Bluehole tarafından yayımlanan ve geliştirilmekte olan çok oyunculu bir video oyunudur. Oyunda 100’e yakın (en fazla 100) oyuncu rotası belirlenmiş bir uçağın içinde oyuna başlarlar. İstedikleri zaman uçaktan atlarlar ve paraşütleriyle adanın herhangi bir konumuna inerler. Oyuncuların temel amacı çeşitli yerlerden buldukları çeşitli silahlarla diğer oyuncuları öldürüp ölmeden en sona kalan oyuncu olmaktır. Oyun esnasında adanın haritasındaki güvenli alan gittikçe küçülmeye başlar. Harita küçüldükçe oyuncular daha küçük bir alana yoğunlaşırlar ve birbirlerini görüp saf dışı bırakmaları ihtimâli kolaylaşır. Oyunda en son hayatta kalan oyuncu/takım oyunu kazanır.

Oyun ilk olarak 23 Mart 2017 tarihinde Steam erken erişim ile Microsoft Windows için çıkış yapmıştır. Çıkışından yaklaşık 3 ay sonra 4 milyondan fazla kopya sattı. Oyunun ilk ana sürümü Windows platformunda 20 Aralık 2017’de erken erişimden çıkarak yayınlandı. Xbox One versiyonu 12 Aralık 2017’de piyasaya sürüldü. Mobil battle-royale oyunlarının artmasıyla birlikte PUBG Mobile 9 Şubat 2018’de Çin’de ilk çıkışını yaptıktan sonra 19 Mart 2018’de Android ve İOS platformları için ücretsiz olarak yayınlandı.

Yapılan Yorumlar
Bu yazı için henüz yorum yapılmamış! İlk yorumu sen yapabilirsin.
Bir Yorum Yapın

x