Oyunlar

PUBG Mobile Misafir Hesap Ne Demek?

Mobil oyunlar arasında en popüler oyun olan PUBG Mobile gün geçtikçe kitlesini arttırmaya devam ediyor. PUBG Mobile’a giriş yaparken size birkaç yöntem sunar ve bu yöntemlerden istediğinizle giriş yapabilirsiniz. Giriş yaparken ekran Google Play, Facebook ve Misafir hesap bulunur bunlar en çok kullanılan giriş yöntemleridir. Çoğu kişi misafir hesabın ne olduğunu merak ediyor biz de bu yazımızda sizlere PUBG Mobile misafir hesap ne demek onu anlatacağız.

Başlıklar

PUBG Mobile Misafir Hesap Ne Demek?

PUBG Mobile’a giriş yaparken birçok yöntem karşınıza çıkar ve bunlardan istediğinizle oyuna giriş yapabilirsiniz, misafir hesap ise kolay ve hızlı bir şekilde oyuna girmenizi sağlayan bir giriş yöntemidir. Herhangi bir hesaba bağlı olmadan direk giriş yaparsınız ve PUBG Mobile’ın size vermiş olduğu şeylerle oynarsınız. Genelde oyuncular bunu ısınmak ve denemek için kullanıyor. Misafir Hesap, PUBG Mobile’ın hızlı ve kolay bir giriş yöntemidir.

PUBG Mobile Misafir Hesaptan Nasıl Çıkılır?

PUBG Mobile’a misafir hesap olarak girdiniz ve çıkmak istiyorsunuz. Yapmanız gerekenler oldukça basit, aşağıda vermiş olduğumuz adımları uygulayarak siz de misafir hesaptan çıkabilirsiniz.

  • Lobi ekranına gelin
  • Ayarlara girin ve karşınıza direk yukarıda giriş yöntemleri çıkacaktır
  • Facebook, Twitter vb. çıkan giriş yöntemlerine tıklayarak diğer hesabınıza girebilirsiniz
  • Bunlardan birini kullanarak giriş yaptığınız zaman artık misafir hesaptan çıkmış olacaksınız

PUBG Nedir?

PlayerUnknown’s Battlegrounds, ya da bilinen adıyla PUBG, Bluehole tarafından yayımlanan ve geliştirilmekte olan çok oyunculu bir video oyunudur. Oyunda 100’e yakın (en fazla 100) oyuncu rotası belirlenmiş bir uçağın içinde oyuna başlarlar. İstedikleri zaman uçaktan atlarlar ve paraşütleriyle adanın herhangi bir konumuna inerler. Oyuncuların temel amacı çeşitli yerlerden buldukları çeşitli silahlarla diğer oyuncuları öldürüp ölmeden en sona kalan oyuncu olmaktır. Oyun esnasında adanın haritasındaki güvenli alan gittikçe küçülmeye başlar. Harita küçüldükçe oyuncular daha küçük bir alana yoğunlaşırlar ve birbirlerini görüp saf dışı bırakmaları ihtimâli kolaylaşır. Oyunda en son hayatta kalan oyuncu/takım oyunu kazanır.

Oyun ilk olarak 23 Mart 2017 tarihinde Steam erken erişim ile Microsoft Windows için çıkış yapmıştır. Çıkışından yaklaşık 3 ay sonra 4 milyondan fazla kopya sattı. Oyunun ilk ana sürümü Windows platformunda 20 Aralık 2017’de erken erişimden çıkarak yayınlandı. Xbox One versiyonu 12 Aralık 2017’de piyasaya sürüldü. Mobil battle-royale oyunlarının artmasıyla birlikte PUBG Mobile 9 Şubat 2018’de Çin’de ilk çıkışını yaptıktan sonra 19 Mart 2018’de Android ve İOS platformları için ücretsiz olarak yayınlandı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu