Oyunlar

PUBG Mobile İkmal Madalyası Nasıl Alınır? 2022

Mobil oyunlar arasında en popüler oyun olan PUBG Mobile gün geçtikçe kitlesini arttırmaya devam ediyor. Oyuna her yeni güncellemeyle birlikte yeni şeyler geliyor ve bu sefer ki şey de İkmal Madalyası. Etkinlik kovalayan oyuncular için İkmal Madalyası oldukça işe yarayacak bir şeydir bu yüzden onlara daha çok lazım. Bu yazımızda sizlere PUBG Mobile İkmal Madalyası nasıl alınır onu göstereceğiz.

Başlıklar

PUBG Mobile İkmal Madalyası Nasıl Alınır?

Etkinlik kovalayan oyuncular için İkmal Madalyası önemlidir çünkü onunla birlikte çok güzel kaplamalar veya kostümler çıkartabilirsiniz fakat İkmal Madalyası UC ile satın alınmakta. UC dışında şu anlık başka şekilde alınmıyor fakat işinize yararsa bedava UC yazımıza bakabilirsiniz. Bu arada İkmal Madalyası almak isterseniz aşağıda tek tek anlattık.

  • PUBG Mobile’ı açarak lobiye gelin.
  • Lobide bulunan alışveriş sepeti şeklindeki dükkan ikonuna tıklayın.
  • Sağda bulunan dükkan menüsünden “diğer” kısmını açın.
  • Buradan süreli olan malzeme sandığına tıklayın. Her etkinlikte sandığın adı değişiyor olsa da sandıkların içerisinden ikmal madalyası çıkmaya devam ediyor.
  • 20 UC ödeyerek bu sandığı açın.

PUBG Nedir?

PlayerUnknown’s Battlegrounds, ya da bilinen adıyla PUBG, Bluehole tarafından yayımlanan ve geliştirilmekte olan çok oyunculu bir video oyunudur. Oyunda 100’e yakın (en fazla 100) oyuncu rotası belirlenmiş bir uçağın içinde oyuna başlarlar. İstedikleri zaman uçaktan atlarlar ve paraşütleriyle adanın herhangi bir konumuna inerler. Oyuncuların temel amacı çeşitli yerlerden buldukları çeşitli silahlarla diğer oyuncuları öldürüp ölmeden en sona kalan oyuncu olmaktır. Oyun esnasında adanın haritasındaki güvenli alan gittikçe küçülmeye başlar. Harita küçüldükçe oyuncular daha küçük bir alana yoğunlaşırlar ve birbirlerini görüp saf dışı bırakmaları ihtimâli kolaylaşır. Oyunda en son hayatta kalan oyuncu/takım oyunu kazanır.

Oyun ilk olarak 23 Mart 2017 tarihinde Steam erken erişim ile Microsoft Windows için çıkış yapmıştır. Çıkışından yaklaşık 3 ay sonra 4 milyondan fazla kopya sattı. Oyunun ilk ana sürümü Windows platformunda 20 Aralık 2017’de erken erişimden çıkarak yayınlandı. Xbox One versiyonu 12 Aralık 2017’de piyasaya sürüldü. Mobil battle-royale oyunlarının artmasıyla birlikte PUBG Mobile 9 Şubat 2018’de Çin’de ilk çıkışını yaptıktan sonra 19 Mart 2018’de Android ve İOS platformları için ücretsiz olarak yayınlandı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu