Oyunlar

PUBG Mobile Hesap Silme 2022

Mobil oyunlar arasında en popüler oyun olan PUBG Mobile gün geçtikçe kitlesini arttırmaya devam ediyor. Oyunda yanlışlıkla bir hesap açmış veya oyunu bırakmak istiyor olabilirsiniz. Oyunda istemediğiniz hesabı silmek için yapmanız gereken bazı adımlar var bunlar oyun dışında yapılıyor ve bu yüzden de kimse hesap nasıl silinir bilmiyor. Aslında silmesi kolay fakat kimse bilmediği için karışık geliyor, bu yazımızda sizlere PUBG Mobile hesap silme nasıl olur onu anlatacağız.

PUBG Mobile Hesap Silme

PUBG Mobile’a ilk önce giriş yaparken karşınıza giriş yapmanız için birkaç yöntem çıkar ve bunlardan biriyle giriş yapmanız gerekiyor. Google Play, Facebook ve misafir girişler en çok kullanılan girişlerdir. Hangisiyle giriş yaptıysanız hesabınızı ona göre silmeniz lazım, sizler için bütün yöntemlerde hesabınızı nasıl sileceğinizi anlattık gelin şimdi bakalım.

Google Play üzerinden PUBG Mobile Hesap Silme

Google Play üzerinden giriş yaptıysanız aşağıda yazdıklarımızı adım adım yaparak PUBG Mobile hesabınızı silebilirsiniz.

  • Telefonunuzun Ayarlarına girin ve Google’a gidin
  • Bağlı Uygulamalar’a girin
  • PUBG Mobile’ı seçin ve Bağlantıyı Kes diyin 
  • Artık PUBG Mobile hesabınız Google Play üzerinden kaldırılmış olacak

Facebook Üzerinden PUBG Mobile Hesap Silme

Facebook üzerinden giriş yaptıysanız aşağıda yazdıklarımızı adım adım yaparak PUBG Mobile hesabınızı silebilirsiniz.

  • Telefonunuzdan Facebook’a girin
  • Ayarlar’a girin, Uygulamalar ve Web Siteler kısmına gelin
  • Aktif sekmesinde PUBG Mobile’ı bulun ve yanında bulunan onay kutusuna tıklayıp kaldır deyin
  • Artık PUBG Mobile hesabınız Facebook üzerinden kaldırılmış olacak

PUBG Nedir?

PlayerUnknown’s Battlegrounds, ya da bilinen adıyla PUBG, Bluehole tarafından yayımlanan ve geliştirilmekte olan çok oyunculu bir video oyunudur. Oyunda 100’e yakın (en fazla 100) oyuncu rotası belirlenmiş bir uçağın içinde oyuna başlarlar. İstedikleri zaman uçaktan atlarlar ve paraşütleriyle adanın herhangi bir konumuna inerler. Oyuncuların temel amacı çeşitli yerlerden buldukları çeşitli silahlarla diğer oyuncuları öldürüp ölmeden en sona kalan oyuncu olmaktır. Oyun esnasında adanın haritasındaki güvenli alan gittikçe küçülmeye başlar. Harita küçüldükçe oyuncular daha küçük bir alana yoğunlaşırlar ve birbirlerini görüp saf dışı bırakmaları ihtimâli kolaylaşır. Oyunda en son hayatta kalan oyuncu/takım oyunu kazanır.

Oyun ilk olarak 23 Mart 2017 tarihinde Steam erken erişim ile Microsoft Windows için çıkış yapmıştır. Çıkışından yaklaşık 3 ay sonra 4 milyondan fazla kopya sattı. Oyunun ilk ana sürümü Windows platformunda 20 Aralık 2017’de erken erişimden çıkarak yayınlandı. Xbox One versiyonu 12 Aralık 2017’de piyasaya sürüldü. Mobil battle-royale oyunlarının artmasıyla birlikte PUBG Mobile 9 Şubat 2018’de Çin’de ilk çıkışını yaptıktan sonra 19 Mart 2018’de Android ve İOS platformları için ücretsiz olarak yayınlandı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu